2703
2553
عنوان

سر نماز صبح دعاتون میکنم

182 بازدید | 30 پست

به نیت شفای همه‌ی مریضا و حاجتروایی‌ همه حاجتمندا قرآن میخونم

انشالله که خدا هم حاجت منو بده 💚 بیادتونم

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الهی آمین

منم الان میخوام بخونم دعا میکنم برای همه❤

لطفا شماهم منو دعا کنین خیییلی محتاجم به دعا❤

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2714

حاجت روا شید ایشالله🤲❤

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

عزیزم لطفا برای منم دعا کن که حال دلم خوب بشه و مشکل مالی و روحیم حل بشه و بتونم تو غربت مادری قوی برای بچه م باشم که محتاج ناز و محبت کسی نباشیم برام خیلی دعا کن ، دعا کن همسرم و خانوادم همیشه سالم و سلامت باشن و بزودی زود یک بخت خوب واسه خواهرم پیدا بشه.

منم براتون سوره واقعه و ایه الکرسی میخونم الهی بزودی زود هرحاجتی دارید برآورده بشه.

التماس دعا

2706