2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم وقت بخیر

شرمنده یه سوال بی ربط ب تاپیکتون داشتم ازت

من تو یکی از تاپیکا دیدم ک شما نوشته بودی سونو واژینال هم رفتی تو بارداری

دکتر برای من تو ۱۸ هفته نوشته برم واژینال ،حقیقت خیلی میترسم واس بارداری و بجه ضرر نداره ؟ هی میترسم بره بخوره ب بچه خدایی نکرده یا کیسه اب سوراخ شه

اگه جوابمو بدی ک چطور بود یکم توضیح بدی ممنون میشم❤

پسر قشنگم ،نور دیده ی من💙💙لااله الاانت سُبحانَکَ اِنّی کنتُ مِن الظالِمین☆
سلام عزیزم وقت بخیر شرمنده یه سوال بی ربط ب تاپیکتون داشتم ازت من تو یکی از تاپیکا دیدم ک شما نوشت ...

سلام عزیزم 

ببین اصلا نترس سونو واژینال هیچ آسیبی بهت نمیزنه یه سونوگرافی معتبر برو ، مث این میمونه انگشت بره داخلت خیلی باریکه ، من درد زیر دل داشتم‌ دکتر برام نوشت رفتم‌انجام دادم ، هیچیم نشد فک کنم‌کلا ۳ بار تو بارداریم انجام دادم حتی ۲۷ هفتگی ، بعضیا الکی آدمو میترسونن

کار خوبه خدا درست کنه...🌹❤️
من گه به شخصه کسی خونه کیک درست کنه نمیخرم . چرا یه کار دیگه راه نمیندازی واسه خودت مثل فینگرفود لین ...

من از خدامه خداییش کیکای خونگی سفارش بدم هزینش از قنادی بالاتره ، ندیدی تو قنادیا چجوری کیک میپزن 🫣🫣 ی مدتی فامیلامن کار میکرد میگفت کیکی ک فروش نره میان دیزاینشو عوض میکنن باز اگ فروش نره شیرینی تر درست میکنن میفروشن 😑 ولی کلا بخاطر عشق و علاقه ای ک ب قنادی دارم دوس دارم این کارو واسه خودمون همیشه درست میکنم

کار خوبه خدا درست کنه...🌹❤️
2738