2733
2739
خب ن چون باید بش جواب منفی بدم و ممکنه غرورش جریحه دار ش و این سخته یکم  ولی بهرحال با حفظ غرو ...

اخه گفتی ابراز علاقه رو ما دوس داریم

فک کردم منظورت اینه هرکس بهمون ابراز علاقه کنه خوشمون میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صادقانه شخصا خوشحال میشم (چون حس غریبیه) حالا بستگی داره منم حس متقابل داشته باشم یا نه اگر نداشته باشم یه بهونه ای میارم که مثلا با کسی هستم و همونجا تمومش میکنم

البته اگر این سوال واسه خودتونه که این کارو انجام بدین یا نه انجامش بدین چون در نظر بگیرید که طرف مقابلتون رو از دست بدین و خودتونو سرزنش میکنید که چرا شانستونو امتحان نکردین اگرم نگران این هستید طرف مقابل جو بگیرتش اگر انقدر بی جنبه باشه اوایل رابطه متوجه میشین اونوقت با دلیل گذاشتینش کنار

2728
صادقانه شخصا خوشحال میشم (چون حس غریبیه) حالا بستگی داره منم حس متقابل داشته باشم یا نه اگر نداشته ب ...

ایشون خیلی منتطر این حرف بودن من چون مغرور هستم نگفتم تا حالا

آدم هارو هر طور ببینی خودت همونطوری هستی محبت نیرومندترین و قوی ترین سلاح است😇
2738
من بهش گفتم دوسش دارم خیلی خوشحال شد و الان شوهرمه . ولی خیلی راضی نیستم . اگر به عقب برگردم با اح ...

چرا اخه

آدم هارو هر طور ببینی خودت همونطوری هستی محبت نیرومندترین و قوی ترین سلاح است😇
چرا اخه

چون تقریبا دوست داشتن یک طرفه بود. من خیلی عاشق بودم ولی او به گفته خودش مث من نبود. 

بعد هم فرهنگامون فرق داره. 

هشت سال عاشقش بودم و خودش خبر نداشت. به طور اتفاقی شمارم افتاد دستش پیام داد منم ج دادم. فامیل بودیم.   وقتی اومد خواستگاری خیلی خوشحال شدم و چشام را رو همه چی بستم که فقط بهش برسم.