2733
2734
عنوان

ادم سنگ بشه اما مادر نشه🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 57 پست
منم امروزازداروخانه های شهرمون میپرسم اگرداشت میام ادرستون میپرسم براتون پست میکنم

یه دنیا ممنونم 🥺😭 خیلی لطف میکنید 

تولیدکننده تابلو سه بعدی کریستالینه🥰اینستاگرام👇@arsha.artgallery 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه تلفظش ب زبون خودمون بگی  من شوهرم قاتل داروی کمیابه ولی الان ماشین نداریم سخته برات میپرسم ...

سِرفِلو ۱۲۵ فرانسوی (نارنجی رنگ )

وای خدا کنه پیدا بشه🥺

2728
شهرتون داروخانه هلال احمر نداره؟؟؟

داره پدرشوهرم پرسید اونا هم هندیشو داشتن 

مدل هندیش اصلا رو پسرم جواب نمیده ولی چون اصلشو پیدا نمیکنیم مجبوریم از همون استفاده کنیم که هیچ فایده ای نداره 

از ابان فک کنم ۷ باره میبرمش دکتر ولی هر دفعه همون جواب رو میگیرم که اصلشو پیدا کن 

به هرکسی که می شناختیم گفتیم 

بخدا شبا انقدر سرفه میکنه یه لحظه هایی فکر میکنم نفسش داره میره بخاطر همین تا صبح بالا سرش بیدار میشینم دمنوش درست میکنم میدم بخوره 

چاره دیگه ای نداریم😭

داره پدرشوهرم پرسید اونا هم هندیشو داشتن  مدل هندیش اصلا رو پسرم جواب نمیده ولی چون اصلشو پیدا ...

ببین زنگ بزن داروخانه تهران ببین داره شوهرت بیاد بگیره   من صبحی زنگ میزنم ببینم دارن داروخانه هلال احمر و ۱۳ ابان دارو کمیاب دارن همیشه 

ببین زنگ بزن داروخانه تهران ببین داره شوهرت بیاد بگیره   من صبحی زنگ میزنم ببینم دارن دارو ...

به چه شماره ای زنگ بزنم ? لطفا راهنماییم کنید

2738
داره پدرشوهرم پرسید اونا هم هندیشو داشتن  مدل هندیش اصلا رو پسرم جواب نمیده ولی چون اصلشو پیدا ...

دوست عزیز من 4 شنبه از تهران اسپری سروتاید بنفش فرانسوی گرفتم، شما میگین اما نارنجی هس، اگه منظورتون همینه، آدرس داروخونه رو بدم

دوست عزیز من 4 شنبه از تهران اسپری سروتاید بنفش فرانسوی گرفتم، شما میگین اما نارنجی هس، اگه منظورتون ...

سلام دوست عزیز.  ممنونم میشم شماره رو برام ارسال کنید