2726
عنوان

همسر بد دهن

393 بازدید | 20 پست

مردی که هشت بار به خواستگاری دختری رفت و بخاطر اختلاف سنی که دختر بزرگ‌تر بود هر بار از طرف دختر و خانواده‌ش رد می‌شد ولی نهایتا کار به ازدواج کشید دختره تمام در امدش در اختیار طرف میزاشت که پیشرفتش بده حالا بعد چهار سال و دعواهایی که مدام با دختره داشت دایم بهش میگه پیرزن  و اینکه اولین بار اوIvf ناموفق بود بهش نازا و پیرزن میگه دختره به چهل نرسیده و مرده ۳۴ ساله  پیشنهاد دوستان عزیز رو میخام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کل حقشو بگیره یه لگد آشغالدونی

آدمیه که دایم تهدید به ابروریزی و کتک میکنه جریان Ivf قرار بود بین خودشون باشه فقط و فقط چون پسره خونه مادرش بود و دختره زنگ زده که قراره شام بیرون بریم قاطی کرده چرا وقتی پیش مادرم هستم زنگ می‌زنی رفته خونه مادر دختره و گفته دو ماهه درگیر Ivf دختر نازات هستم

برینه تو دهنش بندازش بیرون بره ی جوون بگیر لنگه خودش  مردا همشون همین گوهن تا نگرفتن آویزونت ه ...

دختره پزشک زیبا و از خانواده با اصالتیه فقط بخاطر مادرش که سابقه سکته مغزی داره همه چیو تحمل میکنه ولی تحمل این لجن اشتباه بزرگیه

دختره پزشک زیبا و از خانواده با اصالتیه فقط بخاطر مادرش که سابقه سکته مغزی داره همه چیو تحمل میکنه و ...

خدا هم باشی وقتی کوتاه بیای سوارت میشن این جماعت بی جنبه 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 
دختره پزشک زیبا و از خانواده با اصالتیه فقط بخاطر مادرش که سابقه سکته مغزی داره همه چیو تحمل میکنه و ...

چه ربطی داره الان مادرش فهمید شوهره چه انگلیه خوب شد؟بهش بگو تو گیر مادرت نیستی وگرنه باهاش حرف میزدی دردتو میگفتی فقط اینقدر توسری خوردی که اعتماد بنفس نداری داغون شدی،میخوای ازین بیشرف بچه هم داشته باشی فردا بچتو ازت بگیره با این ازت سواستفاده کنه،تو چطور تحصیلکرده ای هستی شعورت نمیرسه بچه نیاری تو رابطه بی عشقو احترام وسمی؟بعضی وقتا سیلی ادما رو بیشتر بخودشون میاره تا قربون صدقه،شرمنده حقش بود زدم خوب کردم

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
چه ربطی داره الان مادرش فهمید شوهره چه انگلیه خوب شد؟بهش بگو تو گیر مادرت نیستی وگرنه باهاش حرف میزد ...

حرفهای شما درسته بنده خدا از زمان عقد تا الان بارها درخواست طلاق داده ولی هر بار با غلط کردن دختره رو برگردونده و یکبار شاهد بودم هیچ رقمی کوتاه نیومد ولی قاضی حکمو تایید نکرد چون مردک راضی نشد الان زنگ زده بود و جریان امشب رو میگفت و اینکه دیگه کوتاه نمیاد ازم پرسید آیا برای تهدیدهاش میشه دادگاه کاری کرد که منم اومدم سراغ دوستان 

2706