2737
2734
عنوان

بچه ها این رابطه را چی کارش کنم

326 بازدید | 22 پست

من از گرافیسته خ خوشم امده دوبار تلفنی حرف زدیم تو نت اشنا شدیم دوسال از من بزرگتره.منم گرافیستم از اون روز که حرف زدیم میاد تو نت سلام مینویسه خ کم حرف میزنه و میره.خیلی کم.ولی بیشتر وقتا میاد.به نظرتون ج بدم ندم .چرا انقدر کم مینویسه.چرا میلد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه بلاکش نکرده بودین؟ متاهل بود طرف توروخدا بهش رو نده

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2738
این المانه.اون نیست.اون عکاس بود

اها ببخشید معذرت خواهی میکنم 🤦🏻‍♀️ آخه اون آقاهه هم دو سال ازتون بزرگتر بود فکر کردم همونه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
پسرا از یکی خوششون بیاد تو رودربایستی نمیمونن و حرف دلشون رو میزنن پس تا وقتی مستقیم نگفته فکرتو در ...

اره.ولی چرا هی سلام میده بیشتر وقتها.کارش عجیبه.چون سلام میکنه بعد من حرف میزنم کم ج میده

2706