2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا مثلا از استرس لنف گردنش یکم متورم شده باشه؟

از استرس و اعصاب هم متورم میشه؟ 

چرا من به هرکی گفتم باور نمیکنه

اخه منم تو گردنم دارم هروقت اعصابم بهم ریخته باشه چند روز طول بکشه بزرگتر میشه

2720
عزیزم دختر من شش ماهه غدد لنفاوی گردنش متورم شده تا الان ک کامل خوب نشده فقط سایزش بعد از این همه دا ...

علتش رو متوجه نشدین؟ 

برای من از یک سانت کوچیکتر نمیشه. یه جراح گفت بیا برات درش میارم ترسیدم نرفتم. اخه با دارو از بین نرفت

علتش رو متوجه نشدین؟  برای من از یک سانت کوچیکتر نمیشه. یه جراح گفت بیا برات درش میارم ترسیدم ...

ن من ک خیلی خسته ام من دخترمو فوق تخصص اطفال،عفونی ،گوش وحلق وبینی، خون، روماتولوژی،جراحی گردن اطفال،غدد بردم چندین بار ازمایشای مختلف سونو سی تی، تو اخرین سی تی اسکنش مشخص شده غدد لنفاوی و غدد بزاقی بزرگ شدن و التهاب دارن و ی کیست تو غده تیروئیدش مشخص شده 

ن من ک خیلی خسته ام من دخترمو فوق تخصص اطفال،عفونی ،گوش وحلق وبینی، خون، روماتولوژی،جراحی گردن اطفال ...

واقعا این همه ازمایش لازم بوده؟ برای من با سونوگرافی گفت غدد لنفاویه دو سه بارم تکرار کردم اندازش تغییر نکرده بود. فقط چندباری توی یسری جریانات بزرگ شد بعد چند روز دوباره به اندازه قبل برگشت

انشالله چیز مهمی نباشه و دخترت زودی خوب بشه انقدر به خودت استرس نده. من الان سه سال بیشتره این تو گردنمه هیچ کاری هم باهام نداره🙂

واقعا این همه ازمایش لازم بوده؟ برای من با سونوگرافی گفت غدد لنفاویه دو سه بارم تکرار کردم اندازش تغ ...

اخه خب آدم واسه بچه نمیتونه ریسک کنه ولش کنه ب خاطر همین خیلی پیگیری کردم ک ببینم چیه الان ک مسئله ندول تیروئیدم پیش اومده، کل ذهنمو درگیر کرده ک چرا یهو بدون هیچ دلیلی غدد براقی غدد لنفاوی متورم شدن تو تیروئیدش ندول  مشخص شده ....،ممنون عزیزم انشالله شماهم زودتر خوب بشی 

2714
واقعا این همه ازمایش لازم بوده؟ برای من با سونوگرافی گفت غدد لنفاویه دو سه بارم تکرار کردم اندازش تغ ...

دقیقا منم از سال ۹۸ زیر چونم دراومده.اون اوایل دو سه باری سونو دادم گفتن لنف نود ری اکتیوه منم ولش کردم دیگه...

همچنان زیر چونم هستن...بنظر شما لازم نیست دیگه برم سونو؟آخه سه ساله دیگه نه دکتر رفتم نه سونو دادم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
دقیقا منم از سال ۹۸ زیر چونم دراومده.اون اوایل دو سه باری سونو دادم گفتن لنف نود ری اکتیوه منم ولش ک ...

بری بهتره برای اینکه ببینی اندازش فرقی کرده یا نه. یوقت خدایی نکرده بزرگتر نشده باشه

بزرگتر بشه خطر داره؟

فکر کنم. اخه یه دکتر که رفتم گفت سونو بده ببینیم اندازش بزرگتر شده یا نه. من ۳ ۴ تا دکتر رفتم. به یکیشونم گفتم سه ساله دارم گفت اووووو فکر کردم تازه درومده نترس اگه چیز مهمی بود الان اینجا نبودی😐دقیقا پیش هرکدوم که میرفتم اول ازم میپرسیدن گربه داشتین تو خونه. یکیش از علتهای متورم شدن غدد لنفاوی گردن موی گربه اس اگه وارد بدن بشه

فکر کنم. اخه یه دکتر که رفتم گفت سونو بده ببینیم اندازش بزرگتر شده یا نه. من ۳ ۴ تا دکتر رفتم. به یک ...

جدی میگی عزیزم پس اگه خطرناک بود الان اینجا نبودیم؟🤒

حالا من یبار دیگه بعد سه سال میخوام برم سونو کنم ببینم تو چ وضعیتی هستن 

مال من زیر چونمه و دست میزنم درد میگیرن وگرنه در حالت عادی درد ندارن برای شما چطوریه؟

ما ک گربه نداریم من بعد یه سرماخوردگی سخت اینجوری شدم

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
جدی میگی عزیزم پس اگه خطرناک بود الان اینجا نبودیم؟🤒 حالا من یبار دیگه بعد سه سال میخوام برم سونو ...

منم اولش با درد متوجه شدم که درومده. گاهی درد داشت ولی بیشتر وقتا درد نداره. الان خیلی وقته دیگه درد ندارم. من وقتایی که اعصابم بهم ریخته باشه یا ناراحت باشم درد میکنه یکمم بزرگتر میشه

2706