2733
2734
عنوان

اینکه اول ازدواج همسرم بهم نزدیک نمیشه عادیه🤦😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2086 بازدید | 95 پست
درو باز کن بروتواتاق شیرجه بزن روش،خودش می فهمه خل شدی از نی نی سایتی ها راه حل گرفتی ،زیرپتومشکلتوح ...

😁

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
نههه من همسر و زندگیمو دوس دارم حتی گفتنسم قشنگ نیس من دنبال حل کردن این موضوع هستم

توغذاش گرمی بریز مثل دارچین و زنجفیل

جنسینگ هم خوبه

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ترفند حرف زدن با اونم خیلی جوابه چون خندشون میگیره و بعدش به حرفت گوش میدن

دقیقا شوک لازمن 

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

واضح بگو شاید داره تستت میکنه درجه حرارت تورو بسنجه

تاپیک دومم هم بخون

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
2728
چنان بی خیال از عاااالمه همه چی ب زیرشع

پس با کندترین چاقوی عالم هستی ببررررررررش  چاره ای نیست فقط بار اضافست،

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

یه خواهشی دارم از عزیزان 

اونم اینکه اگه تو زمینه ای تخصص ندارید واقعا نظر ندید 

ممکنه زندگی یه نفر از هم بپاشه 

شما نمی‌دونید خصوصیات، سبک زندگی، شخصیت و.‌. هر کسی چی هست 

چطور این جوری راحت نسخه می‌پیچید ؟؟!! 

از روی تجربیات شخصی شما نمیشه برای همه راه حل ارائه داد

خوابههه🤦😁 هی پامیشه نگام میکنه می خوابه میدونم فکرش خرابه ولی منتظرم صب بشه پاشم برم ارایشگاه فقط ...

بابا این منتظر یه اشارست 😂😂😂😂

خدایی گوشی بزار زمین برو بغلش کن 

ختم جلسه کن⚘

خوابههه🤦😁 هی پامیشه نگام میکنه می خوابه میدونم فکرش خرابه ولی منتظرم صب بشه پاشم برم ارایشگاه فقط ...

تا نگات کرد بگو چته میخوای؟گفت آره بگو بیا اول اینو بخور،چون تاریکه نمیبینه چیا،لامپوروشن کن ،تالیوان اب رل ببینه وبخورع بگو حالا بخواب خواب نماشدی اون ممه را لؤلؤ بررررررد

2738
یه خواهشی دارم از عزیزان  اونم اینکه اگه تو زمینه ای تخصص ندارید واقعا نظر ندید  ممکنه ز ...

اینا کارشناسای پایه ثابت نی نی سایتن ونسخشونم یک کلامه لامذهبا

تا نگات کرد بگو چته میخوای؟گفت آره بگو بیا اول اینو بخور،چون تاریکه نمیبینه چیا،لامپوروشن کن ،تالیوا ...

😂😂😂

پس با کندترین چاقوی عالم هستی ببررررررررش    چاره ای نیست فقط بار اضافست،

🤣🤣🤣🤣

چقد تو باحالی دختر

😂😂😂

نخندا،ب دانش و گفته ها توجه کن ،سوال داشتیدبپرسید،راهنمایی میکنم جواب بده ،راهنمایی بدون درد وخونریزی

2706