2703
2553
عنوان

اینکه اول ازدواج همسرم بهم نزدیک نمیشه عادیه🤦😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2085 بازدید | 95 پست

واس تو از اول این بود واسه من چند روزی عوض شده..یکساله ازدواج کردیم همش قربون صدقم میرفت اگر بغلم نمیکرد خوابش نمیبرد الان از سرکار میاد میره توگوشی تا اخرشب بعد میخوابه واسشم مهم نیس پیشش بخوابم یا ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تهدید ب قطع عضوی که کارایی نداره براش😂😂😂

فقط دست ب یقه بشه باهاش،توام بگو بخاطر من شما پاشوببین چی میگه ،چیکاردارع لهنتی

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
اونقدر باید همون جوری بگردی تاعادی بشه براش،همینه ک هست

الان ازاول نامزدی تاالان براش عادی نشده نزدیک یک ونیم ساله

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2720
همین کارو خودم باهاش کردم😝🤣🤣🤣🤣حتی میزنمش

ن خودت فایده نداره حتی اگه چاقوکشی کنی براش می خنده میگه باشه توراست میگی این مسئله مردونس بذار خودش بزنه ب سیم اخر

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2714

ببین عزیزم یه خواهشی ازت دارم و اونم اینکه به نسخه هایی که اینجا برات میپیچن توجه نکن 

نمیگم همه، ولی معمولا اشتباهه 

و اینکه سردمزاجی همسرتون ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه که اصلا ربطی به اینکه چقدر به شما علاقه داره، نداشته باشه 

یعنی ممکنه مردی خیلی هم زنش رو دوست داشته باشه ولی مزاجش سرد باشه ، مثلا شاید به خاطر مصرف داروی خاصی، یا مواد غذایی که میخوره یا فشار و استرسی که روش هست و..

الانم حتما برو از یه مشاور کاربلد کمک بگیر تا برات ریشه یابی بکنه ( مشاوره درست حسابی باشه، نه از اونایی که بدتر راهکار غلط و غیر اخلاقی میدن ) 

ان شاءالله که به زودی مشکلت حل بشه🙏🌹🌹

عزیزم شاید بهتر باشه تو رابطتون تجدید نظر کنی و جدا شی فکراتو بکن 

نههه من همسر و زندگیمو دوس دارم حتی گفتنسم قشنگ نیس من دنبال حل کردن این موضوع هستم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣یه دفه دیدی خودم با تبر قطعش کردم

سر خودت بی کلاه می مونه آدم ک بادست خودش اتیش نمی ذاره پشت دستش بشینه اوف اوف کنه ،بگو میرم ازت شکایت میکنم مهرمومیذارم اجرا اونوقت تو میدونی وصاحبت ،ببین اونوقت ی عمر خبردار وایساده

خوب توهم بغلش کن دست بکش تو موهاش ...دیگه تازه عروسی تا کجا راهنماییت کنیم 🤣

خوابههه🤦😁 هی پامیشه نگام میکنه می خوابه میدونم فکرش خرابه ولی منتظرم صب بشه پاشم برم ارایشگاه فقط به خودم برسم شاید حداقل حالم خوب بشه

سر خودت بی کلاه می مونه آدم ک بادست خودش اتیش نمی ذاره پشت دستش بشینه اوف اوف کنه ،بگو میرم ازت شکای ...

چنان بی خیال از عاااالمه همه چی ب زیرشع

برای سلامتی نی نی تو دلی م صلوات میفرستی؟🤩❤♥️
سر خودت بی کلاه می مونه آدم ک بادست خودش اتیش نمی ذاره پشت دستش بشینه اوف اوف کنه ،بگو میرم ازت شکای ...

این ترفند حرف زدن با اونم خیلی جوابه چون خندشون میگیره و بعدش به حرفت گوش میدن

خوب توهم بغلش کن دست بکش تو موهاش ...دیگه تازه عروسی تا کجا راهنماییت کنیم 🤣

درو باز کن بروتواتاق شیرجه بزن روش،خودش می فهمه خل شدی از نی نی سایتی ها راه حل گرفتی ،زیرپتومشکلتوحل میکنه

2706