2726
عنوان

اینکه اول ازدواج همسرم بهم نزدیک نمیشه عادیه🤦😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2086 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاهمینطوره تعجب میکنم یسریا میگن به خودمون کلی میرسیم ولی آقا سرده 

بعضیا ک کلا سردن عذاب مبدن زنو

ولی ببین یه بحثیم هست سلیقه ی شوهرتو باید بدونی، میبینی خانومه به خیال خودش تیپ‌زده اما برای شوهرش عادی و حتی گاهی بد بنظر میاد

یا مثلا عطری ک شوهرش بدش میادو زده، سبک ارایشی ک شوهره تحریک نمیشه رو انجام داده و ...

2728
بجا اینکه جاتو عوض میکنی برو بغلش بخواب  قدیمیا میگفتن با شوهرتون قهر کردین جاتون جدا نکنید شا ...

الان سرجامم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
دیونه میشع ولی اون یارش نیست

بزنه توسرش،گردنشوبگیره بگه یاری میکنی ،یا حالیت کنم ،  

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
یک بار جلویش ل..ت بگرد ببین واکنش چیست

ازبس رو همه چی حساسه میترسم بدنم نشون بدم به خدا راس میگم ینی اعتماد زه نفسم شده صفر

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
انقد از هیکلم ایراد گرفته خجالت میکشم لباس لختی بپوشم

اهمیت نده ایرادش برا اینه ک تو فک کنی  اون سرد نیست

وگر ن ببخشید ها مردا ک به سوراخ دیوارم رحم نمیکنن پس ب خودت ایراد گیر

برای سلامتی نی نی تو دلی م صلوات میفرستی؟🤩❤♥️
ازبس رو همه چی حساسه میترسم بدنم نشون بدم به خدا راس میگم ینی اعتماد زه نفسم شده صفر

اونقدر باید همون جوری بگردی تاعادی بشه براش،همینه ک هست

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
متادون برا چی مصرف میشه؟؟

یه مسکن قویه که اعتیاد اوره

به قولی قرصی که معتاد میخورن که کم کم ترک کنند ولی خودش از تریاک وشیشه بدتره 

یعنی یبار تصادفی نشستم کامنتاشون خوندم ایقد پشیمون بودن که متادون خوردن میگفتن همون مواد بهتر بودزندگی عادیمون داشتیم وهم راحت تر ترک میکردن 

این متادون هیج جوره ترک نمیشه خیلی اراده میخواد 

میل جنسی در حد صفر میکنه و هر بار باید دز مصرفش بیشتر بشه تا تاثیر بزاره به شدت توهم زا وشکاک میکنه

دندون وکبد و...داغون میکنه  

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂
در کل بنظرم شوهرت ب درد نمیخوره البته ببخشید اینجوری میگم

خیلی حساسه رو هیکلم رو صورتم به خدا اصلا انقد گفته دیگه اگه قبلا اهمیت میدادم الان اصلا نمیدم کافیه یه جوش کوچولو بزنم تو صورت سریع اونو میگه دیگه نمیکشم یه کاری کرده من تصلا پیشش راحت. نیستم 

سنتی ازدواج کردید؟ بدنتو ندیده بود از قبل؟ اگر دیده چرا ایراد میگیره الان خودش انتخاب کرده

2706