2726

من خودم 34 سالمه دوت پسر 13 و 10 ساله دارم وضع مالیمونم متوسطه دلم دختر میخاد به زور شوهرمو راضی کردم اما خودم الان دو دلم چون خیلی مستقلم میترسم بچه دست وپا ببنده اذیت بشم از طرفی هم میترسم بعد ها تنها بشم چیکار رر کنم البته که شوهرم هم آدم عصبی مزاجه بنظرتون درستش چیه بیارم یا بیخیال بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فاصله سنیشون که خیلی زیاد میشه. ولی برا خودت خوبه. شک نکن کخ همدم روزای پیری و تنهاییت میشه. اما از کجا معلوم دختر بشه؟ میخای ای وی اف کنی؟ 

چون من رژیم پسر گرفتم و رعایت کردیم هر دومون. اما خب خواست خدا تو دختردار شدنم بود.

میخام بگم با دکتر و رژیم و یسری باید و نبایدها، خیلی قطعی نمیشه دل ببندی که دختر بشه. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
بیخیال بابا خودتو اسیر نکن تازه بچه هات از آب و گل در اومدم. بعدم بیچاره اون دختر با دو تا برادر خیل ...

تازه بعدم ازکجا معلوم دختربشه

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
خیلی دوست دارم دختر دار بشم خووو و نمیدونم چیکار کنم

اگه پی سختیشو به جونت میکشی بیار

ولی به عنوان یه دخترکه از برادر بزرگترش ۱۰سال فاصله داره میگم‌نیار لطفا خودخواهی هاتو بزارکنار تو بحرش نرو ولی میگم پسرات بستِتَن

اومدیمو دختردارشدی بعد دخترت باید پولی باشه که برای آراستگیش خرج کنی، دخارت ۱۲سالست و ازاینور سن ازدواج پسرات میرسه...تو واس دخترت خرج کنی یا واس عروسی پسرات؟ خداروزی رسونه ولی منطق یکم ضربانش بالاترکه بره میفهمی که نکنی بهتره

حالا زدیمو دوباره پسر دارشدی اونوقت چی

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
میدونی ف ل زدم و تو قرآن اوفتاده برام کا دختره بچم البته میخام رژیم هم بگیرم

یچیز میگم فقط بدون قصدم این نیس که به دلت شک بندازم. 

اوایل بارداریم، نیت کردم صفحه قران رو باز کردم، سوره ال عمران اومد. با اسم محمد و اسم نعمت های خداوند(که نعمت نشون دهنده پسره و رحمت نشون دهنده دختر).  قطعی امید بستم که پسر تو راه دارم و اسمشو نذر کرده بودم از خود روز اقدامم که محمد مهدی بزارم. 

ولی تو سونو فهمیدم دختره، شوکه شدم. همش اون صفحه قران می اومد جلو چشام و فقط بخاطر اون صفحه ای که خدا برام باز کرد، دلم شکست. که چرا دلگرمم کرد به ایات و نشونه هاش. 

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

ببین آجی من پسر دومم که بار دار شدم شوهرم بیکار بود همه باهام دعوا کردن که من یه زن بی فکرم آنقدر که خواستم سقطش کنم اما قبلش گفتم بزار قرآن باز کنم ببینم چی میاد بخدا باورت نمیشه این آیه اومد که فرزندان خود را از ترس فقر و ندار نکشید بلکه روزی رسان آنها خداست

ببین آجی من پسر دومم که بار دار شدم شوهرم بیکار بود همه باهام دعوا کردن که من یه زن بی فکرم آنقدر که ...

حالام تصمیم باخودته، اگه میخواهی بيار بعدا حسرت نخوری

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2706