2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما هم قهوه خوریم به عشق قهوه زندگی میکنیم 😅😂

ولی من نه قهوه خور نیستم ولی قهوه هورا رو دوست دارم😍😂

هم معده ام به کافئین حساسه هم بی خوابم میکنه

ولی کو گوش شنوا خودش میخوره به خورد منم میده😑

از ساعت ۱۰تا الان داشتم پوست شیر نگاه میکردم بازم ۵قسمتش موند ک تموم بشه

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
در مورد گرسنه که خالی بستم ولی یکم سردمه این بهرام نیم ساعت پیش رف چوب بیاره فک کنم رفته یه درخت از ...

بهرام کیه؟ ایسگاه گرفتی مارو😐

یه عدد تنبل که کلی برنامه ریزی می‌کنه که اگر انجام بده الان موفقیتش تضمینیه ولی ب محض بازکردن صفحه اول کتاب خوابش می بره🦦🦉                                                  نگاه ن‍‌ک‍‌ن #س‍‍‌اک‍‌ت‍‌م ده‍‌ن‍‌م ب‍‌از ش‍‌ه چ‍‌ی‍‌زای‍‌ی ب‍‌ارت م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌م ک‍‌ه م‍‌ع‍‌ن‍‌ی‍‌ش‍‌و ت‍‌و #گ‍‌وگ‍‌ل س‍‌رچ ک‍‌ن‍‌ی :) 🐈‍⬛🩸️ آره حاجی من خیلی آرومم برای همین واسه سواستفاده راه حل های فراوانی وجودداره ولی فکر نکن نمیفهمم چرا ولی دارم سطح بیشعوری تورومیسنجم دیدی دیگه نیستم یعنی سیفونتو کشیدم پایین🗿⚰️ 
چرا  اگه دوست داری بگو

یه سگ خونگی بی ادب داریم 

یه خانواده شوهر داغون 

پدر مادر همسرم جدا شدن پدر شوهرم مسولیتش افتاد گردن ما 

مادر شوهرم و دختراش بدجنسن 

دندون داغون دارم، بیمه ندارم ، پول ندارم  قبلا درس می‌خوندم کار میکردم الان خونه دارم 😂😅😅😅😂 بازم بگمممممممم

2706