2410
2553

باز بیقزاری مزکنه تب هم نداره اصلا شربتو ۵دقیقه میشه دادم میتونم استامینوفنو ده دقیقه صبر کن بعد بدم اصلا نمیتونه بخابه هی نق نق میکنه ۲۱ماهشه

پلارژین کیدز بده بهش

خوشا آنکس که در دنیا دوقُل دارد💖💖روز زایمانم همسری این متن استوری کرد واسم:بهشت زیر پای مادران است ولی تو ای بانو با این دو دلبندت فردوس را برای خود خریده ای♥️♥️لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نمیدونم تاحالا باریج ندادم ب بچه هام..استامینوفنم فقط تو تب دادم بهشون ن درد بدن...یکم دست و پاهاش ماساژ بده اروم میشه همین ویروس جدیدست باید دورش بگذره

خوشا آنکس که در دنیا دوقُل دارد💖💖روز زایمانم همسری این متن استوری کرد واسم:بهشت زیر پای مادران است ولی تو ای بانو با این دو دلبندت فردوس را برای خود خریده ای♥️♥️لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم
2714
والا از وقتی مهر اومده چهارمین باره مریض میشه تازه ۱پاه پیش مریض بود بردم دکتر چی رو جدی بکیرم سرماخ ...

خب وقتی چهار بار مریض شده یا دکتر نبردی یا داروهاشو مرتب و کامل ندادی بدن بچه ضعیف شده اگرم نمیخواین جدی نگیرین عزیزم من تجربمو گفتم❤️

خب وقتی چهار بار مریض شده یا دکتر نبردی یا داروهاشو مرتب و کامل ندادی بدن بچه ضعیف شده اگرم نمیخواین ...

نه دارم میگم بردم دکتر داروهاشم دادم امسال هپه بچه ها مریضن دیگه نمیدونم چه دردیه افتاده به جونشون خودشم ول نمیکنه سرپاخوردگی ۱۰ روز میره باز برمیگرده الانم خیلی جزئی مریضه فقط بدن درد داره اونم استا دادم دکتر گفته هروقت درد داشت استا رو بده

2706