2726
عنوان

بی بی منفی آزمایش مثبت

450 بازدید | 24 پست

فردا میخام برم آزمایش....من این ماه بدون سابقه ۸روز عقب انداختم س بار بی بی انداختم منفی بود اما ببخشید ترشح آبکی بدون بو رنگشم سفید دارم همش ضعف میکنم اشتهام زیاد شده ترش میکنم بعضی اوقات کمرم درد خیلی خفیف میگیره کسی بوده بی بی چک هاش منفی باشه آزمایش مثبت؟اگ فردا برم آزمایش نشون میده یا زوده اقدام زمان تخمک گذاری صورت گرفته انقد ترشح هام زیاده ک فک میکنم پری شدم اما میبینم نه خبری نیس

من به بی بی چک اطمینان دارم 

انشالله هرچی میخای بشه اونی  که تو دلته

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست منم بی بی اش منفی بود ولی وقتی آرمایش داد مثبت بود

خودمم خیلی شنیدم آخه ن کیست دارم ن عفونت برام یکم جالبه ک بدونم واقعا حاملم یا نه همیشه ام سر موقع پری میشدم این ماه ۸روز عقب انداختم

2728

منم با اینکه دو هفته از وقت پری گذشته بود بیبی چکام منفی بودن..دقیقا شونزده روز بعد از وقت پری رفتم سونو دکتر گف فقط یه ساک بارداری خیلی کوچیک خالی داری برو دو هفته استراحت کن بعد بیا..بعد دوهفته استراحت رفتم نی نی دیده شد و اونموقع تازه دکتر بهم گف شش هفته ای

ن باباونشون میده حتی ۱هفته بعد نزدیکی نشون میده خون حتما برو

من ۳ روز مونده به موعدم رفتم از دادم منفی شد 

و ۵ روز بعد از موعد ک آز دادم مثبت شد

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
من برم آزمایش خون یا سونو؟ خدا برات حفظش کنه عزیزم برا منم دعا کن 😍

آزمایش بده 

باردار باشی الان دیگه صد در صد وبدون شک آزمایش نشون میده 

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2706