2737
2734
عنوان

بنظرتون شوهرم چجور شخصیتی داره+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 16367 بازدید | 45 پست
خوبه که

اینا الحظه ای ان من دلم میخواد اون لحظه ک ناراحتم یا بهش احتیاج دارم بیاذ سمتم ..ای خدا شاید مشکلم خیلب سطحی باشه و پیوسته و داعمیه اینه که منو اذیت میکنه مثل یه خار میمونه ک تو لباست گیر کرده مشکل بزرگی نیست ولی همش اذیتت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا الحظه ای ان من دلم میخواد اون لحظه ک ناراحتم یا بهش احتیاج دارم بیاذ سمتم ..ای خدا شاید مشکلم خ ...

یبار دلی باهاش حرف بزن مثالتو بگو 

بگو همسر خوبی هستی و فلان ازش تعریف کن بعد بگو اگه این مشکل کوچیکو رفع کنی نمیتونی تصور کنی چقدر تو روحیه و حالم تاثیر داره چیز زیادیم نیست فقط توجه و محبت کلامی

اینا الحظه ای ان من دلم میخواد اون لحظه ک ناراحتم یا بهش احتیاج دارم بیاذ سمتم ..ای خدا شاید مشکلم خ ...

من با بی احساسیش کنار اومدم چون درست شدنی نیست ذات آدما عوض نمیشه

عوضش اینقدر به پسرم محبت میکنم و یادش میدم که وقتی بزرگ شد محبت کردنو بلد باشه

الان روزی چندبار میگه مامان دوستت دارم

موهای خواهرشو میبندم میگه آجی چقدر خوشکل شدی

زورم به باباشون نمیره حداقل خودم یه با محبتشو تحویل جامعه بدم

2731

درک میکنم مال منم همینه بااین تفاوت که مال من دوست پسرمه، همیشه چه تو حالِ رومانتیکش چه عصبانیتش بارها خواهش کردم دعوا کردم، قهرکردم، قول داده گفته که باشه ، چشم رفتارمو درست میکنم، ولی نه تنها بهترنشده حتی  بدترهم شده،  اینا درست نمیشن همونن که هستن، تازه روزبروز بدترم میشن

والا اینجا همه چی برعکسه حالا نامزد من پیام داده بود یکم حرف عاشقانه زده بود میگفتن عه عه از نظر من شوهرت خوبع فقط یکم بهش یاد بده ک بگه مثلا بگو دوس دارم بعد دیدی نگفت بگو خب جوابش وایسا تا بگه چن بار بگه زبونش راه میوفته

ببخشید گلم ولی شما خودت این مدلی که میگی ابراز علاقه می‌کنی به شوهرت یا انتظار داری فقط اون این کارو بکنه؟ شما پبش قدم شو لوس کن خودتو براش یه دفعه ببوسش براش بی مناسبت کادو بگیر ببین چ جوری جونشو میده برات🥺 در ضمن اینم بگم ک مثال بالای خودم ابراز کلامی نمی کرد ب مامانم بیشتر تو عمل نشون میداد دوسش داره. حالا باز زندگی خودتونه ایشالا ک روز ب روز خوشبخت تر بشید و منفی بافی هم نکنید. بوس

2738

به نظرم جلوش اینجوری رفتار کن که مثلا ادا در بیار داری تلفن حرف میزنی و بعد پشت گوشی بگو که خوشبحال فلانی که شوهرش اینجوریه یا مثلا بگو فلانی شوهرش بلد نبود ابراز احساسات کنه رابطشون خیلی سرد شده و این حرفا

بعضی از مردا هستن که غیر مستقیم بهتر مفهومو میگیرن و وقتی مستقیم میگی فکر میکنن داری جلب توجه میکنی

یعنی چی که روز زن هدیه نمیگیره مطمئنی دوستت داره؟ مردا وقتی عاشق باشن ابراز علاقه میکنن باید یبار جدی باهاش صحبت کنی راجب حسش نسبت به خودت سوال کن زمینه رو واسه راحت ابراز کردن حرفای دلش مهیا کن مثلا بگو ایا واقعا تو منو دوسم داری؟جوابش هرچی باشه به جون میخرم اما لطفا با خانومت راحت باش حرف دلتو بزن!؟.. ببین چی میگه ، مردا وقتی نرم باهاشون حرف بزنی وا میدن اما مخالف تند حرف زدن هستن و کلا باید بلد باشی چیجوری از زبونشون بکشی، اگر گفت دوست دارم پس بدون دلیل این بی تفاوتی هاش همون شخصیت سردشه و خب شما باید بسازی چون باید تو دوران عقد و نامزدی فکر این اخلاقشو میکردی..الانم که دوتا بچه دارین دیگه

آرامش رو فقط درخونه خدا و اهل بیت دیدم..هرکی آرامش میخواد بدونه که دست خداست♥️
2706