2733
2734
عنوان

قطع رابطه فامیل با من

632 بازدید | 30 پست

دوستان من موقعی که نوجوان بودم خیلی شیطون بودم دست خودمم نبود اقتضای سنم بود بعد بابام به جای اینکه خودش مشکلات شیطونی منو با مامانم حل کنه

میرفت تو کل فامیل پخش میکرد جوری که زنگ میزد به دایی هام که بیان منو درست کنن مثلا

یا مثلا به عمه هام میگفت درس نمیخونه و خیلی چیزای دیگه

گذشت تا من بزرگ شدم و یه اختلاف فامیلی پیش اومد بین منو یکی دیگه

که مشکل اصلی اون ادم بود اماکل فامیل گفتن اگه تو جمعی فلانی یعنی من باشم اونا نمیان

مامانم اینا هم گفته بودن ما جایی که دخترمون رو نخواید ما هم نمیایم

حالا مامانم و بابام و خودمم خیلی تو فکریم 

من همش عذاب وجدان دارم که اونا به خاطر من نمیرن تفریح و با فامیل قطع رابطه شدن

اما شبی یه چیزی ذهنمو بد درگیر کرده بود 

اینکه پیش خودم گفتم اینا همش تاثیرات قبله

اینفدر منو تو چشم فامیل کوچک کردن و اینقد گفتن این فلان و بیساره که الان همونا منو قبول ندارن و دیگه نمیخوان حتی منو ببینن

به نظر شما چقدر این رفتار بابام قبلا توی این قضیه تاثیر داشته؟ 

و اینکه الان فکرنمیکنم خودشون بدونن وقتی به بچت احترام نمیذاشتی اونا هم دیگه نمیخوانش

اما واقعا دلشون بد شکسته و هم دل خودم

اما چیزی عم نمیتونم بگم بهشون

خواهر منم مثه باباته

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا درست فک کردی 

پدرت اگه پیش همه برات ارزش قائل میشد انقدر فامیل جوگیر نمی شدن و به خودشون جرئت نمی دادن

من جای تو بودم به موفقیتی میرسیدم‌ چشم همشون کور می کردم

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
یعنی بچشو تو چشم فامیل بد میکنه؟ بچش چند سالشه؟

نه منو تو چشم همه بد میکنه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2738

احساس می‌کنم، ندونم‌کاری کردن 

شما به‌خاطر رضای خدا ببخشون و همه چیز رو بسپار به خود خدا

ان‌شاءالله که هرچی خیره پیش بیاد براتون 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

خواهر من با اغراق میره همه حواشی  بد زندگیمون وبدیهامون رو میگه بدون اینکه درک درستی از واقعیت و شناخت آدمها و حتی شناخت کاستی های خودش داشته باشه. دیگه نگید آتو میگیرن ملت

دقیقا درست فک کردی  پدرت اگه پیش همه برات ارزش قائل میشد انقدر فامیل جوگیر نمی شدن و به خودشون ...

نگاه من اصلا برام مهم نیستن

نباشن هم نباشن

اما اینکه مامانم غصه میخوره ناراحتم همه اونا دور هم جمع میشن اما اینا تنهان

اما خب از طرفی هم موقعی بابام این رغتارا رو میکرد مامانم جلوشو نمیگرفت که نگو درمورد بچمون به اینو اون اینجوری

اما الان سنی ازشون گذشته نمیتونمم حرفی بزنم بخوام نمک بپاشم رو زخمشون

عزیزم به مسایل بی اهمیت توجه نکن 

وقت و انرژیتو برای آینده ات بزار 

به دیگران بفهمون که لایق کنار شما بودن نداشتن یا اینکه بهشون بفهمون شیطنت های شما اقتضای سنتون بوده و حالا که به بلوغ فکری رسیدی  هر کسی انتخاب نمیکنی در کنارت 

محکم و قوی باش و سر پدر و مادرت بالا نگه دار 

چه فامیلای بی انصافی از لج اینام که شده تو زندگیت موفق شو 

اره بی انصاف هستن

اما خب نگاه کن پیش خودشون میگن این همون ادمه که حتی بابای خودش از دستش عاجز بود دست به دامان ما میشد 

تو ذهنشون من بد جا افتادم

شاید اگه بابام این کارا رو نمیکرد اینجور منو کنار نمیزدن

2706