2737
2734
عنوان

کارت ملیمو دزدیدن😭

505 بازدید | 35 پست

هفته پیش رفته بودم دکتر وقت بگیرم شناسنامه همراهم نیود گفت کارت ملیتو بزار با دفترچه تا برات نوبت بزنم یدفعه شلوغ شد اسممو صدا زد رفتم دفترچه رو داد کارت نبود هرچی به منشی گفتم میگه دست من ندادی شاید دزدینش 

رفتم حراست تو دوربینو نگاه کردن تو فیلم یه مرد معتاد با ماسک و عینک برش داشته بود ولی مشخص نبود کیه از روی ظاهر بهم ریختش گفتن معتاده

کارتمم از این جدیداس حالا چیکار کنم میتونن باهاش کاری کنن؟فردا میخوام برم اعلام مفقودی کنم

از گریه دارم میمیرم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خیلی کارا میکنن

پزشک‌ها شدن تاجر سلامت. پزشکِ مامانم بهش گفته 2 هزار و 200 دلار بیار تا عملت کنم. آخه مامانم نوروپاتی داره. تو 47 سالگی با عصا راه میره. درست زمانی که یه مامان پایه لازم دارم که باهام بیاد سینما و کافه و کنسرت و پیاده‌روی، باید یه طوری بشه که نشه، باید به جای این که باهم وقت بگذرونیم وقتمو صرف دیدن درد کشیدناش و پرستاریِ بعدِ عملش بکنم. من خیلی بدبختم، خیلی. میشه لطفا دعا کنید پولش جور بشه و زودتر عمل کنه؟ مامانا حقشون نیست مریض باشن. مامانم دیابت هم داره. اینقدر هم رعایت میکنه که خدا میدونه. دکترش گفته باید برای عمل اجازهٔ دکتر قلب و دکتر غدد رو بیاری. دکتر قلب اجازه داد ولی غدد نه. دو بار آزمایش داده ولی A1C خونش بالاست و دکتر اجازه نمیده. با اینهمه رعایت و دارو نمی‌دونم چرا. دلم براش خیلی می‌سوزه. دوست داره زودتر عمل شه بتونه راه بره. اگه راهی سراغ دارید واسه پایین آوردن A1C لطفا بهم بگید. کلی دعاتون میکنیم.    ~    من یه آدمِ خیانت‌دیده هستم. هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. امیدوارم خدا سر گرگ بیابون نیاره. چون تا ابد ذهنت درگیرِ این سواله که: چرا؟ و هیچ‌وقت آروم نمیشی    ~    بیاید برای رفته‌ها‌مون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه؛ سفرشون به سلامت   ~   این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید / نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد
2728

زودتر اعلام مفقودی کن و برای المثنی اقدام کن 

انشالله اتفاقی نمیافته

من کارت ملی و شناسنامم نمیدونم اصلا کجا گم شد 

رفتم المثنی گرفتم 

کیف پولمم تا زیارت از کیفم دزیده بودن که گواهینامم توش بود بعد چند ماه اعلام مفقودی کردم و جدیدشو گرفتم

نگران نباش اما حتما برو پلیس به علاوه ده و پیگیر باش

تو روزنامه بزن کارت ملیت مفقود شده

چون اونا صددرصد می خوان با کد ملیت یه خلافایی بکنن

وقتی تو روزنامه بزنی ، بعدا که پلیس بیاد سراغت ، میتونی خودتو تبرئه کنی

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738
نه کاری نمیکنن ولی پیگیر باش مال من یکسال گم شده بود نفهمیده بودم😐جدیدا اصلا امکان ندارد بتونن کار ...

اخه میگن یه وقت گرو میزارن برای زندانی یا سیمکارت میخرن یا کارت ملی رو میفروشن به کسایی که ایرانی نیستن برای همین از ترس زبونم بند اومده نرن خلاف کنن بندازن گردنم😭

تو اون یکسال با شناسنامه و کارتت خلافی انجام ندادن؟

فیلمو به من ندادن فقط تو دوربین،زدن رو کامپیوتر بردن نشونم دادن 

از رو مانیتور فیلم بگیر

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
زودتر اعلام مفقودی کن و برای المثنی اقدام کن  انشالله اتفاقی نمیافته من کارت ملی و شناسنامم ن ...

برم پلیس +۱۰ یا خود ثبت احوال؟

برای شما تازمانی که گم بود خلافی باهاش انجام ندادن؟

فیلمو به من ندادن فقط تو دوربین،زدن رو کامپیوتر بردن نشونم دادن 

خب معمولا این فیلما تا یه مدت زمان خاصی نگهداری میشه. حداقل بگو خودشون نگه دارن فیلمو... ولی فردااول وقت اعلام مفقودی کن.دیگ نمیتونن دردسری درست کنن

🤍  من با همه خوب و مهربونم! اگه جز اون همه نیستی بیشتر به حرفات فک کن!💜
2706