2726
عنوان

دوستان من یه نقص مادرزادی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5118 بازدید | 202 پست

اووووو چقدر بزرگش میکنی😑😑😑

انگشت منو نگا😃

انگشت کوچیک دست راستم هم بسته نمیشه هم کوتاهتره هم استخوان قسمت بالارو نداره😂😂😂

خودم دو سه ساله متوجه شدم😑😑تا متوجه شدم به شوهرم گفتم نگا چه باحاله😂😂کلی خندیدیم

ول کن خواهشا

انگشت پام هم کوتاه بلنده😂😂😂

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که به خاطر بند انگشت پشیمون شه از اول نمیخاستت . بگو راحت باش . اصلا چیز مهمی نیس . واقعا نیس&nb ...

چشم

نمیدونم چرا خیلی از دوستان میگن نگم بهتره

هروقت نیاز داشتید با کسی حرف بزنید،من هستم❤
2728
اووووو چقدر بزرگش میکنی😑😑😑 انگشت منو نگا😃 انگشت کوچیک دست راستم هم بسته نم ...

😍ای جانم

چقدر دیدگاهتون قشنگه نسبت ب زندگی

بخدا واسه منم چندان مهم نیست

من برا مطرح کردنش اذیتم

احساس میکنم خواستگارت خیلی دوست داره واصلا براش مهم هم نیست انشالله خوش بخت باشید عزیزم😘😘😘

انشالله بیا اینجا خبر نامزدیتو بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
😍ای جانم چقدر دیدگاهتون قشنگه نسبت ب زندگی بخدا واسه منم چندان مهم نیست من برا مطرح کردنش اذیتم

اصلا اذیت نباش عزیزم

این موضوعو‌ تو ذهن خودت بی ارزش کن تا بقیه هم راحت باهاش برخورد کنن

موقع صحبت دستاتو قایم نکن یه طوری بگیر جاوش تا خودش متوجه بشه

شایدم تا حالا متوجه شده و خودش به روت نیاورده

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

تو بعضی از تاپیکا مثل اینجا خیلی ذوق میکنم از این که میبینم مردممون چقد مهربونن وسعی میکنن با مهربونی کمک کنن احساس خوشبختی میکنم که بین این مردم مهربون دارم زندگی میکنم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
تو بعضی از تاپیکا مثل اینجا خیلی ذوق میکنم از این که میبینم مردممون چقد مهربونن وسعی میکنن با مهربون ...

اره واقعا❤خداروشکر این تاپیک رو زدم و دوستان چقدر به من امید دادن

امیدوارم انرژیای خوبتون صدبرار به زندگیهاتون برگرده❤

نه داریم نامزد میکنیم اما تا الان کسی متوجهش نشده

خو تو هم نگو.اوووو حالا گفتم چی هستتتت.یه بند نداری دیگه اع

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706