2737
2734
عنوان

ازون شباس که حس بدی به خودم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 26 پست

عزیزم اصلش اینه که شما عزت نفستو تقویت کنی و پیش تراپیست بری ولی ولی این هم بگم

اگر حس میکنی خودت از چیزی ک هستی راضی نیستی اصلا عیبی ندارع و تغییرش بدع،لبات کوچیکه ژل بزن ولی ب مقدار کم شاید اول یهو بزرگ بشه لبت نپسندی،چاق شدی ورزش کن امکان باشگاه رفتن نداری تو خونه ورزش کن و غذاتو مدیریت کن هرجا هرررجا از بدن و اخااق و رفتارتو دوست نداری میتونی تغییرش بدی خب🌸 

اينكه ديگران چى در مورد من فكر میكنن،اصلا ربطى به من نداره🌸🍃🎈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بلایی سرمون اومده چرا فکر می کنیم زیبایی مهم ترین فاکتوره؟ می دونستی رفتار ده برابر زیبایی باعث جذابیت میشه؟ دقت کن خوشگلی که بد حرف میزنه و بد رفتاری می کنه اصلا به چشمت زیبا نیست اما معمولی ای که جذاب رفتار می کنه به چشمت خوشگله. در ثانی این همه پسر خوش چهره که با دختر خیلی معمولی تر از خودشون ازدواج کردن رو ندیدی مگه؟

لطفا افراد زیر ۲۰ سال جواب تاپیک های من رو ندن اطلاعات شما به درد من نمی خوره
2731

منم همینجوری بودم 

با دوستام که میرفتیم بیرون ماسک میزدم

حتی برای غذا خوردن هم ماسکمو در نمیاوردم و چیزی نمیخوردم چون پسرم همرامون بود منم که اصلا اعتماد به نفس نداشتم ولی با ماسک خیلی داف میشدم ولی چیزی که جذابیت منو کم میکرد کمبود اعتماد ب نفسم بود

ولی بعد یه مدت فهمیدم مهم ترین چیز تو جذابیت اینه که اعتماد ب نفس داشته باشی 

2738
کاشکی منم تنها دغدغه م همین چیزا بودن قدر خودتو بدون قشنگم ناشکری نکن🥲❤

چرا فکر میکنی دغدغه ام اینان؟؟؟چرا قضاوت میکنی کامل خوندی گفتم ازون شباس؟مگه تو میدونی من خیانت والدین دیدم؟مگه کتک خوردنامو دیدی؟مگه از مو کشیده شدنمو رو زمین دیدی؟مگه سر کار نکرده توهین شنیدنمو دیدی؟اه حال آدمو بهم میزنید میخاید ثابت کنید بدبخت ترید