2726
عنوان

آخرین بار که ابراز علاقه کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 51 پست

من مادرم فوت شدن 

پدرم هم شهرستان هستن باید یه مدل دیگه بهشون متوجه کنیم که دوسشون داریم

اهل گفتن یا شنیدن دوست دارم نیستن خیلی

همسرمو خواهرم هستن فقط که گفتم یک ساعت پیش به شوهرم و بعد از ظهر به خواهرم گفتم و اونا هم گفتن

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
عشقتون ابدی🌹

مرسی قشنگم😻♥️

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون چیکار کرد

بدبخت ماتش برده بود یه مدت پیام میدادیمو بیرون میرفتیم میگفت هیچ علاقه ای ب من نداره ولی قشنگ پیشنهاد بیرون رفتنامونو قبول میکرد یا خودش میگف بیا لب پنجره و ....هیجوقت نفهمیدمش...بعدم یهو گفت اگه میشه دیگ حرف نزنیم تازه اهنگ عاشقانم برام میفرستاد دیوانه بود میگم‌ک...البته اینم بگم خانواده من زیادی مذهبیه و خب اون میشناخت خانوادمو شاید ازین میترسید...

2728

یک ساعت پیش قبل اینکه همسرم بخوابه 

من دیشب مهمان داشتیم. 

موقع خواب زنونه مردونه شدیم 

تا شش صبح داشتیم خانم ها صحبت می‌کردیم  

بعدم تا رفتن و ...ساعت شش عصر  بود حدودا 

به همسرم گفتم من از بیخوابی سر دردم 

خوابیدم تا ده و نیم 

همسرم نشست پا فوتبال ‌‌و اینستا 

الان اون خوابه و من بیدار 😁 

خدا هردوشونو حفظ کنه واست🌹

ممنونم گلم 

خدا عزیزای همه روحفظ کنه، مال من رو هم همینطور 🤲❤️

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
عادت کرده  از رو عادت و شاید بیکاریه 😂😁 وگرنه عشقی نیست

اخه میدونی ب نظرم کسی ک یه رابطرو تموم‌میکنه و میره دنیال نفره بعدی باید همه چیو بزاره کنار اخه استوری سین زدنت واسه چیته دیگهههه قشنگ تک تکشوووو میبینه منم خندم میگیره ازین حجم فوضولی  کسی ک عاشق باشع بهونه ی خانواده و تفاوت عقیده و کنکورو نمیاره ک(:

2706