2726

وای من ۴ساله دارم اوایل کمتر بود 

الان شدید شده روانشناس هم میرم یه دوره خوب میشم دوباره شروع یه بار میگم میگرن دارم یه بار میگم معدم یه بار میگم فکم مشکل داره خلاصه هر بار یه جا 😔تو این چند سال بیچاره بابام خیلی خرج کرد اونم برای آرامش من 

ام ار ای نوار مغز سونوگرافی و خیلی چیزای مختلف خسته شدم وسواس فکری دارم کسی اینجا داره؟هر چی هم روانشناس میرم فایده نداره امشبم که توهم پوکی استخوان زدم😵‍💫😔جالبه خیلی چیزا رو جذب کردم مثلا مشکل فشار خون نداشتم گرفتم یا قندم همیشه رو به پایین بود الان رفته بالا قشنگ دارم جذب میکنم همه چی رو😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رفتم اخه فقط دارو میده آدم همش میخوابه

خب درمانش داروییه عزیزم اوایلش خواب زیاد میشه بعضی داروها ولی بعدش خوب میشه. و اینکه وقتی دارویی بهتون نمیسازه مثلا خواب رو زیاد میکنه باید به دکترتون بگین یا راهنمایی میکنه چه زمانی بخورین بهتره یا عوضش میکنه.

جاریم پدر منو در اوردههر شب زنگ میزنه میگه یه جام درد میکنه از همه بدتر گیر این فالگیر واینا افتاده اونام میشناسن چه جوره پول مفته که ازش میگیرن

لایک نکنید لایک 😱😱عضو گروه مانکن های زیبا وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۱۰۲ هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
خب درمانش داروییه عزیزم اوایلش خواب زیاد میشه بعضی داروها ولی بعدش خوب میشه. و اینکه وقتی دارویی بهت ...

نه به خدا دارو آدمو بدتر میکنه صد بار امتحان کردم یه مشت داروی مزخرف میدن معدم داغون میشه

باز روانشناس بهتره ولی موقتی

2706