2737
2734
عنوان

شب ادراری دخترم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 21 پست
متخصص هستش ولی میگم بچم به دارو عادت نکنه باید همش دارو بخوره

قربونت برم تو رو خدا از این حرفا نزنید . عزیزم نیاز به دارو در هر سنی هست . اخه این چیه رفته تو مخ مامانا بچم دارویی نشه . خب بشه مگه قراره معتادش کنی قربونت. اونی که عادت دارویی میاره خود دکتر تذکرش رو میده و از شما بیشتر حواسش هست . الان تازه یادم افتاد یکی از دوستام بچش ۶ ساله اینجوری بود دکتر اطفال برد یه مدت دارو داد درست شد و البته رعایت نکته های قبل خواب که مثلا نوشیدنی از دو ساعت قبل نخوره و اینا . تو رو خدا این حرفها رو بذار کنار . من بخاطر بیماری پسرم مرکز طبی همون که توی خیابون دکتر قریب هست زیاد میرفتم ببین بهت نگم چند تا مادر دیدم که از ترس به بچه دارو ندادن بیماری بچه عود کرده . مختلف ها .یعنی بیماریهای مختلف .از نوزادی تا همین کودکی مولا ۴،۵ سال . خواهش میکنم این حرفا رو دور بریز بچت رو دریاب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا همینه پوشک میبندم

خیلی بده که پوشک تو این سنش.  خب میدونه پوشک هستش با خیال راحت میریزه.  داروهاشو بده مدتی ، تا از لحاظ جسمی و روحی عادت کنه یه نریختن ادرار،و حتما هم با وجود دارو شبها بغلش بگیر ببرش‌. خودمم پسرمو میبرم، خواب آلود ادرار میکنه.  

مدتی ادامه بده تا عادت کنه، بعد که دارو قطع کردی اگه شبها خیس نکرد، فقط قبل خواب ببرش‌. 

عزیزم برای برادر من ایمی پرامین ۲۵ نتیجه داد

فقط۶ماه خورد خوب شددارو چه اشکالی داره؟؟

بی اصل ونسب اگر به جایی برسد! کی آب خنک به بینوایی برسد؟از باغ خودش کسب نچیند ثمری👌 بی‌مایه اگر به کدخدایی برسد
2728