2726
عنوان

چقد زندگی بی رحم بود...

1354 بازدید | 71 پست

بچه ک بودم تو رویاهام فک میکردم بزرگ بشم زندگیمون قشنگتره

بزرگتر ک شدم گفتم تلاش میکنم ایندم بهتر میشه

درس خوندم تلاش کردم همیشه تو رویاهام زندگیم بهتر بود 

مجرد ک بودم گفتم برا همسرم بهترین میشم و  زندگیمون رویاییه

ولی زندگی خیلی بی رحم تر بود

اینده همیشه خیلی بدتر بود وحشتناک تر بود و تلاشای من بی نتیجه موند شوهری دارم براش کم نمیزارم مطمئنم هرمردی دلش میخواد همسرش مث من باشه

ولی شوهرم بویی از احساس نبرده انگار بعد کلی پذیرایی از مهمونایی ک داشتم و خستگی کنار شوهرم نشستم دریغ از ی توجه

نزدیکش شدم با شیطنت بهش گفتم بوسم کن

با بی رحمی تمام پسم زد اشک تو چشام جمع شده

ک چرا من من ک تو زندگیم با کسی بد نبودم چرا من

چرا من همیشه باید چشام اشکی باشه و حتی شریک زندگیمم ایقد بی رحمه

وضعیت من دقیقا مثل همون سیندرلای مهربونه ک نامادریش حال خوبشو خراب میکرد

چون دوست نداره همین

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

چرا محبت رو از ی نر گدایی میکنی

اون باید خودش از رو عشق وعلاقه شما رو ببوسه ن این ک شمابهش بگی بوسم کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید درونگرای منطقیه چون کسایی که این تایپین بروز احساسشون متفاوته خیلی وقتا خودشونم از این عدم بروز کلافه میشن و عصبی میشن نمیتونن هرجا و هرلحظه واکنش نشون بدن 

خب چرا اومد سراغم 

فقط برای اینکه غذاش آماده باشه و میلشم تکمیل،همین

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
سعی کن وابستگی را کم کنی و مستقل و با اعتماد به نفس بشی...بعد می بینی رفتار همسرت هم تغییر می کنه

با اعتماد بنفس هستم و همیشه بخودم امید میدم و بقول شوهرم میگه ادم سر زنده ایی هستی 

خوش خنده ترین دختر فامیل بودم ولی الان شوهرم همیشه با رفتاراش قلبمو بدرد میاره

نه همیشه اینجوری نیست منم نمیتونم ب کسایی ک دوستشون دارم ابراز علاقه کنم واسه همین فک میکنن حسی بهش ...

اگ کسی بهت توجه نمیکنه و پست میزنه  دوست نداره

اینو هر بچه ای میدونه

بوسم کن یه حرف مردونس!

ولی قبل و قبل تر ها رو نگفتی.

مطمن باش همین شوهر سنگی و بی رحم هم همین الان ارزوی خیلی از زنهای اطرافت هست.   زنونه صحبت کن زنونه رفتار کن

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
فقط برای اینکه غذاش آماده باشه و میلشم تکمیل،همین

خودمم ب همین نتیجه رسیدم دنبال ی کلفت بوده ولی اوایل خیلی بلد بود محبت کنه روزی صدبار بی هوا میگفت چقد خوشگلی چقد خوبی

اگ کسی بهت توجه نمیکنه و پست میزنه  دوست نداره اینو هر بچه ای میدونه

نه همه

آدمای برونگرا اینجورین

قرار نیست هرکس پست زد فک کنی دوستت نداره شاید خسته بوده یا چیزی ذهنشو مشغول کرده 

2706