2737
2734

آخه مگه میشه ناخواسته بشه

هرکی میگه من باورم نمیشه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مراقب باش سرت نیاد

دلم میخواد بیاد خیلی شیرینه

ولی لامصب اعتقاد ندارم

آدم مگه از خودش رفته آخه

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
انشالله ناخاسته باردار بشی تا با عمق وجودت درک کنی😂🖐

ان شاءالله 😅😍

2738

خود من بچه دومم ناخواسته بود ،کیست داشتم و دکتر گفت با کیست احتمال بارداری خیلی کمه ،ما هم سه سال پیشگیری داشتیم بعد شوهرم گفت حالا که کیست داری فقط یه بار رابطه راحت داشته باشیم و اینقدر با استرس نباشه و من جلو خودمو نگیرم ،همون یه بار رابطه همانا حامله شدن همانا

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

دیقا ، اینهمه راه جلوگیری 

الان یکی میاد میگه من با آیودی باردار شدم، خب لابد آیودی ایراد داشته دیگه یعنی در واقع سهل انگاری کردن

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 

این مسئله مد شده 

من یکی رو میشناسم دو سال می‌رفت دکتر و طب سنتی وقتی باردار شد 

گفت ناخواسته بود 

یه بار نزدیک بود بزنم تو دهنش 

گفتم تو ک‌ایناهمه خودتو جرواجر کردی نگو حداقل ناخواسته بود زشته 

حالام ی سریا میگن بچه نمیخواییم بعد جلوگیری ندارن 

یا از کاند..م و هر روش باردار نشدن استفاده نمیکنن 

بعد میان تاپیک میزنن ناخواسته شد فلان شد چکار کنم 

ک متنفرم از هر دو گروه

من متاسفانه با وجود آی یو دی باردار شدم  بله هست

😁

خود من بچه دومم ناخواسته بود ،کیست داشتم و دکتر گفت با کیست احتمال بارداری خیلی کمه ،ما هم سه سال پی ...

گفته کمه نگفته هیچه و اگ نمیخاستین همون یکبار هم نباید بی دقتی و سهل انگاری میکردین 

2706