2410
2553
عنوان

ب نظرتون خوشگلم؟ +عکس

16250 بازدید | 457 پست

سلام نظرتونو رک بگین   بقیه میگن خوشکلی   ولی ب نظرخودم خیلی معمولی ام

شغل  و درآمد خودتون و همسرتون  یاپدرو مادرتونم بگین اگه دارین   محض کنجکاوی😂

من دانشجوام

؟

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
2456
2714

شیما هستم خانه دار شغل همسر آزاد نام پدر  عباس کد ملی ۴۹۶ ۹۰۸۷۴۳۲۴۶ سایز پا ۳۸ .به نظرم زیبایی 

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 

پدرم 15مادر خانه دار خودم فلن رزیدنت حقوق در حد خودمه و البته بعد سر کار افتادنم حقوق خاصی نخواهم گرفت همسرمم20

بسم الله. دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم و تلاش کردم خدایا هدیه هاتو از من نگیر♥️
2706