2733
2734

خواهرا دعا کنید ی نفر نتونه کاری کنه چه پشت سر کاری کنه وبا اهدافش بقیه رو بهم بریزه و تاوان بده و حرفشو دیگه کسی نپذیره و نتونه کاری کنه و آزار برسونه به من 

فردام ی اتفاقی نیوفته و هر چیم میشه به نفع من شه و اتفاقایی که باعث ضرر و آزار من میشن دیگه نیفتن

به حاجاتمم برسم و شاد شم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

واسه امضام دعاکنیدلطفا

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین

ممنون گلم منم برات میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
انشالله خدا هرچی خیر و خوشی و صلحه برات رقم بزنه  از ته دل با دل شکستم برات دعا میکنم

توروخداواسه منم دعاکنید

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

عزیزم میشه برای امضای منم بخونین؟؟

اسمم انیتاست

امیدوارم همه ی اتفاقات برات به خوبی پیش بره،برات صلوات فرستادم

🦋🦋🦋🦋

دوستای گل نی نی سایتی لطفا برای سلامتی دخترم دعا کنید،اسمش معصومه ست،ممنونم

به نیت حاجت روایی دوستام بخون سمیه سحر معصومه فاطمه سارا به نیت ازدواجشون شیدا فرزانه شهناز دنیا به نیت مادر شدنشون واسه عاقبت بخیری بچهام، به نیت شف گرفتن مریضم منم به نیتت آیه الکرسی میخونم ان شاالله حاجت روا شی 

2706