2737
2734
آره بخداپدربزرگ بابام مثلااسم نوه هاشو۴۰،۵۰سال پیش اسم جدیدوخاص گذاشته الان اسم عمه هام اینااینقدخزش ...

😍 بهترین اسم دنیا اسم محمد.

خدا قسمتم ندید، وگرنه اسم محمدمهدی رو برا توراهیم انتخاب کرده بودم 😍

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻

واقعا لیا اسم خاله حضرت یوسف؟ کامنت اونی ک گفت اسم خاله حضرت یوسف رو پیدا نکردم خواننده خاموش بودم بخاطر همین کامنت لاگین شدم اگه واقعا اسم خاله حضرت یوسف باشه قرآنی باشه بخاطر این اسم هم شده دختر میارم🫠

اسم پسرم محمد یوسف😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من باردار شدم تازه. هنوز نمیدونستم دختره یا پسر. اینجا یکی گفت اسم دخترم نلین هس. یعنی به رنگ رنگین ...

بنظر منم نیکا و نیلا زیادی به هم شبیه هستند

نلین قشنگه

دختر اول منم نیکاست، دومی رو میخواستم ملیکا بزارم 

ولی دیگه شد حُسنا 

۱۲سالم بود که اسم آیسان رو شنیدم واز همون موقع عاشقش شدم از همون موقع تو رویاهام اسم دخترم آیسان بود خدا خواست وشهریور امسال دختر قشنگم به دنیا اومد واسمشو گذاشتیم آیسان 😍

اسم آیسان برای ما ترک زبون هایه اسم خیلی قشنگهههه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا جانم صاحب الزمانم بیا تا دردمان درمان کنی😔🤲عاشق همسر ودخترم هستم 😘😍برای سلامتی وعاقبت بخیری خانوادم یه صلوات مهمونم میکنید                                     تیکر بارداری خواهرمه 😍
2706