2726

من سر هردوتا بارداری هام ویار شدید داشتم رو به موت بودم، الان 2 ماهه پریود نشدم باخودم میگم اگه باردار باشم الان حالم باید بد باشه دیگه، پس باردار نیستم بخاطر همین تست هم ندادم ... به بچمم شیرخشک میدم شیر مادر نمیخوره یعنی بخاطر شیردهی نیست که عقب انداختم 

به نظر شماهم باردار نیستم؟ 😐😐😐

چیکار کنم پریود شم؟ 

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰

بیبیچک بزن

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه ریلکسی خواهر. حداقل یه بی بی چک بزن روش جلوگیریت چیه؟  نگو طبیعی که جیغ میزنم

آخه کلا پریود مرتبی ندارم مخصوصا بعد زایمان 

دوره هامم 45 روزه اس، دوران شیردهی بچه اولم این قدر بی بی چک خریدم این قدر استرس کشیدم سر این دومی ریلکسم. 

الان فی، لتر شکنم وصل نمیشد برم اینستا از بیکاری تو گوگل فا، ل گرفتم یهو اومد فرزند پسری در راه است اومدم تاپیک زدم 😐😐

آخه کلا پریود مرتبی ندارم مخصوصا بعد زایمان  دوره هامم 45 روزه اس، دوران شیردهی بچه اولم این ق ...

فقط همینو بگم اگر واقعا بچه نمی خوای

مثل این کاربرای ریلکسی نباش که میگن اصلا بچه نمی خوایم روش جلوگیریمونم طبیعی

طبیعی که نشد روش درست درمون

کسیکه واقعا بچه نمی خواد یه راه درست و سفت و سخت در پیش می گیره

نه اینکه با دل گنده حامله بشه بعد به چه کنم بیفته و مثل بعصیا تو سایت دنبال انداختنش باشه و گناه بزرگ سقط

الانم یه بی بی چک برن خیال خودتو راحت کن اگر دسته گل آب نداده باشی

تست بده من دوبار حامله شدن کاملا علایمم متفاوت بود

واقعا اگه باردار باشم بدون ویار و این قدر راحت، خوشحال میشم من سر بارداری هام مردم و زنده شدم 

واقعا اگه باردار باشم بدون ویار و این قدر راحت، خوشحال میشم من سر بارداری هام مردم و زنده شدم 

بارداری دوم من اینطوری بود ،گاهی یادم می رفت باردارم البته فقط تا هفت ماهگی بعد از درد می مردم ،

فقط همینو بگم اگر واقعا بچه نمی خوای مثل این کاربرای ریلکسی نباش که میگن اصلا بچه نمی خوایم روش جلو ...

نه من بعد بچه اول هم قرص میخوردم هم جلوگیری طبیعی داشتم بازم می ترسیدم این دفعه راستش هنوز قرصو شروع نکردم چون یه خورده تاثیر داره رو چاقی گفتم تا عید لاغر کنم بعد اونو شروع کنم