2733
2734
عنوان

مامانای باردار یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت خدا فندقای شماروهم نگه داره🥰

ممنون عزیزم ان شاالله هردومون این دوران به خوبی طی کنیم من اولین دخمل بود .اینو هنوز نمی‌دونم😍هرچی باشن نعمتن

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2731
واقعا خودمم موندم خیلی علایم شبیه بارداریه ولی خب چرا منفی میشه اگه هم نی پس چرا پریود نمیشم 

خوب گلم بعضی وقتاباوجودتست منفی امکان حاملگی هس شماهم یه آزبده حتمابارداری 

دنیام پسرم😘😘
ممنون عزیزم ان شاالله هردومون این دوران به خوبی طی کنیم من اولین دخمل بود .اینو هنوز نمی‌دونم😍هرچی ...

انشاءالله که به خوبی و خوشی این دوران طی میشه چقد ما دختر دوس داشتیم ولی خدا مصلحت رو در این دید که به ما پسر بده و راضی هستیم به خواست خدا..

انشاءالله که به خوبی و خوشی این دوران طی میشه چقد ما دختر دوس داشتیم ولی خدا مصلحت رو در این دید که ...

ان شاالله سومی😊😆

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738
نه دیگه من ۳۴ سالمه دیگه فرصت سومی رو ندارم 

منم 33سالمه😅منم مثل شما فکر میکنم چون من بچه هام اختلاف سنیشونم کمه سختهو اینکه دیگه واقعا انگار توانشو ندارم .اما خواهر شوهرمم همینو می‌گفت حالا تو 38سومی بارداره البته اون دوتا بچه هاش بزرگن یکی 8یکی ام 12.

منم 33سالمه😅منم مثل شما فکر میکنم چون من بچه هام اختلاف سنیشونم کمه سختهو اینکه دیگه واقعا انگار تو ...

من دلم نمیخواد با بچم ۴۰ سال فاصله سنی داشته باشم😔اگه مثلا ۳۰ سالم بود حتما سومی رو میاوردم از طرف دیگه من بارداریهام سخته پدرم درمیاد

خوشبحالت من کم مونده گریه کنم از شدت درد

منم درد دارم. هفته ۱۵ هستم. سرش هم سفت شده. برای رشد غدد شیرده هست. ان شاءالله به سلامت متولد بشن همه جنین ها

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری