2733
2739
عنوان

مخم رو خورد پسره دیونه

169 بازدید | 4 پست

دوستان کتاب درسی میخوام بخرم برا کنکور تو دیوار شهرمون ۸ تا از کتاب ها رو نیست میگه ۱۵۰ تومن خیلی گرونه زیر بار هم نمیره میگم ۱۳۰ بده راضی نمیشه اگ بخوام از جای دیگه بخرم باهزینه پست ۲۰۰ خورده میشه چیکار کنم 

خب بگیر دیگه      ۱۵۰ دیگه قیمت ۴ تا چیپسه

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728