2737
2734
عنوان

درد پریودی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3251 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم درداتون چطوری بود یادتونه؟؟؟

ببین من عصر خواب بودم یهو۱درد خیلی شدید سمت راست شکمم گرفت.اومدم پهلو پهلو شم کل شکمم درد گرفت.

دکتر از قبل بهم ایزوپرین داد گفت اگه درد داشتی بخور

خوردم. روز بعدش دیدم درد دارم کمرم و پام ولی خفیف بود پیام دادم منشیش گفت قرص و بخور  اگه ادامه داشت بیا.دیگه من چون آخر هفته بود روز بعدش رفتم دکتر ک مطمئن شم.دکتر بهم گفت احتمال زایمان زودرس.

قرصارو گفت بخورم.۳تا آمپولم داد هفته ای۱دونه تزریق کنم.

خداروشکر از روزی آمپول تزریق کردم تا الان خوبم.

ولی حتما برو.پیش دکترت

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
ببین من عصر خواب بودم یهو۱درد خیلی شدید سمت راست شکمم گرفت.اومدم پهلو پهلو شم کل شکمم درد گرفت. دکت ...

دکتر ک حتما میرم فقط گفتم بپرسم اینجا ببینم اگ خطرناکه الان برم ...ک ظاهرا باید برم

اگه دردت شدیدنیست بنظرم صبر کن برو پیش دکتر خودت.بازم خودت شرایطتو بهتر میدونی

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2738
منم شدید نیست یریز یه درد خفیف دارم بعد یهو شدید میشه درحد دو دقیقه و ول میکنه عین درد پریودی تو کمر ...

نگران نباش عزیزم.ان شاءالله چیزی نیست.اگه خیلی میدونی شرایطت حاده برو بیمارستان خیالت راحت شه

سلام چیشد بهتری؟

سلام عزیزم دیشب خوابیدم صبح ک بیدار شدپ انگار هیچ دردی نداشتم تا چند دقیقه پیش ک باز شروع شده اما کمممم....فردا وقت دکتر دارم اگ شدید نشه صبر میکنم برم دکتر خودم

از طرفی حس میکنم سرما خوردم اخه دردش تا توی رون پامم میاد تیر میکشه انگار گه گاهی ....

و تا باد سرد بهم بخوره دردش بیشتر میشه

سلام عزیزم دیشب خوابیدم صبح ک بیدار شدپ انگار هیچ دردی نداشتم تا چند دقیقه پیش ک باز شروع شده اما کم ...

احتمالا همون سرما خوردی.  منم وقتی شکمم یخ میکنه ، دلم درد میگیره و عضلاتم حالت کشیدگی پیدامیکنه و بچه خودشو سفت میکنه

احتمالا همون سرما خوردی.  منم وقتی شکمم یخ میکنه ، دلم درد میگیره و عضلاتم حالت کشیدگی پیدامیکن ...

اوهوم خیلیی حساس شدم ب سرما..

شکر خدا بخیر گذشت خیلیی درد داشتما

ترشحات بی رنگ و بددن بو هم دارم اما همراه خارش 

ممکنه عفونت باشه و همین عفونتم باعث دردم بشه باید برم دکتر حتما وقت دارم

2706