2737
2739

ولش کن 

درست نمیشه ..۶ ساله دارم با یکیشون زندگی میکنم ریدم به این زندگی میگی بالا چشمت ابرو عه چُس میکنه 

اصلا هیچ جوری نمیشه باهاش حرف زد حتی خیر و صلاحش هم نمیشه گفت

عذاب روحِ فقط ... از من میشنوی ولش کن  

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نصفه موند حرفم پست شد😂

من خودم خیلی قهروعم،  شوهرمم همش منت کشی میکرد دیگه منم چون میدونستم هی میاد سراغم هی کشش میدادم 

یه مدت اون قهر میکرد ، منم اهل منت کشی نبودم ولی میدیدم نه بابا انگار نمیخاد آشتی کنه داره بدتر از من میکنه که

دیگه آدم شدم یا نمی‌ذارم به قهر کردن بکشه یا اگه کشید سر حرفو باهاش باز میکنم تا حل بشه 

البته بازم مثل قبل شد و اکثر اوقات خودش میاد جلو واسه حرف زدن

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
نصفه موند حرفم پست شد😂 من خودم خیلی قهروعم،  شوهرمم همش منت کشی میکرد دیگه منم چون میدونستم ه ...

خیلی بده،من اکثرا کوتاه میام فک کن بش گفتم یکم بیشتر برام نسبت به دوستات وقت بزار قهر. کرده البته چنبار بخاطر این موضوع قبلن قهر کرده بود دوسش دارم ولی خستم ازینکه همش منتشو میکشمو اون قهر میکنه

2738
ایندفعه نزدیک یه هفته‌ س منم نرفتم‌واسه اشتی

دیگه باید تحمل کنی 

من ۲ ماه ، ۱ ماه،  دو سه هفته 

همینجوره قهر طولانی داشتیم تا آخر خودمون به نتیجه رسیدیم که زندگی که همش با قهر بگذره به چه دردی میخوره 

فقط حواستو جمع کن تنها چیزی که بدترش میکنه اینه که تو هی بری سمتش واسه آشتی 

هرچی خیالش از اینکه تو برای آشتی پا پیش میذاری راحت تر باشه،  هی کشش میده و نمیاد تا تو آخر پیش قدم بشی

دیگه باید تحمل کنی  من ۲ ماه ، ۱ ماه،  دو سه هفته  همینجوره قهر طولانی داشتیم تا آخ ...

خودمم یقیین شده برام که دیگه مطمنه من میرم منت کشی،اخه‌ب جرات بگم نود درصد من رفتم سمتش و از دلش در اوردم اونم چیزی که خودمو ناراخت کرده بود تا الان مقاومت کردم نرفتم سمتش از یکشنبه بامن قهر کرده،

خیلی بده،من اکثرا کوتاه میام فک کن بش گفتم یکم بیشتر برام نسبت به دوستات وقت بزار قهر. کرده البته چن ...

کار اشتباه تو میکنی که پروش کردی عزیزم 

چون خودم اخلاق شوهرتو دارم بهت اینو میگم

باید متوجه بشه که سر هر چیزی نباید اعصاب خوردی درست کنه 

باید بفهمه وقتی خودش مقصره باید اشتباهشو بپذیره و عذر خواهی کنه ، آدم با عذرخواهی کردن نمیمیره

من خودم ۸ سال طول کشید که فهمیدم اینارو 

معمولا ماها یه یه غروره بیخود و بی جهتی تو قهر کردنامون داریم🤦‍♀️

فقط رو بهش نده ، بذار اینارو متوجه بشه 

مثلا وقتی میاد بهت میگه تو دیگه چرا قهر کردی یا به هر دلیلی سر حرفو باز میکنه باید متوجهش کنی که اون مقصره نه تو ، پس نباید انتظار منت کشی یا عذر خواهی ازت داسته باشه

کار اشتباه تو میکنی که پروش کردی عزیزم  چون خودم اخلاق شوهرتو دارم بهت اینو میگم باید متوجه ب ...

اره قبول دارم من مقصرم ،پس بهترین کار ازین به بعد اینه که منت نکشم خستم ازین قهرا 

خودمم یقیین شده برام که دیگه مطمنه من میرم منت کشی،اخه‌ب جرات بگم نود درصد من رفتم سمتش و از دلش در ...

مقامت کن

هر کسی یه قلقی داره

وای تجربه من میگه فقططططططط با حرف زدن همه چی حل میشه 

نه با گریه نه داد و بیداد و نه قهر 

هیچکدوم مشکل حل نمیکنه هیچی تازه بدترم میکنه 

قشنگ واسش توضیح بده که دوست داری بیشتر کنارش باشی ، بهش این احساس رو بدی وقتی که کنارشی چقدر بهش خوش میگذره 

در کنار همه اینا یه وقتی رو هم تو به اون بده تا با دوستاش باشه ، اونم به این تایم آزاد احتیاج داره

نحوه بیان باید کاملا مظلومانه 

نحوه اعتراضی فقط اوضاعو بدتر و طرفتو لجباز تر میکنه

مقامت کن هر کسی یه قلقی داره وای تجربه من میگه فقططططططط با حرف زدن همه چی حل میشه  نه با گر ...

کلا لجبازه ،خیلی یدندس من کلا باید کوتاه بیام اصلا انعطاف ندارم فک کنم این به تربیتش دیگه برمبگرده

من باید همیشه خودمو باهاش هماهنگ کنم

قهرشم که دیگه شورشو در اورده ،حرفی که دوس نداره بشنوه هم کنارش باشم دستشو رو دهنم میزاره نمیزاره حرفی بزنم

کلا لجبازه ،خیلی یدندس من کلا باید کوتاه بیام اصلا انعطاف ندارم فک کنم این به تربیتش دیگه برمبگرده ...

آخ فک کنم داری حرف دل شوهر منو میزنی 😅😅

منم خیلی لجبازم،  جایی خوشم نیاد نباید بریم،  از کسی خوشم نیاد نباید باهاش معاشرت کنه و...

من بابا و مامانمم لجبازن 😅 دیگه بهتر از نمیتونستم بشم 

واقعا دست خودم نیست ، وقتی بر خلاف میلم رفتار کنه انگار یکی چنگ میزنه به مخم ، میخوام خفش کنم 

بخدا دست خودم نیست 

میدونمم خیلی گیرای الکی میدما ولی بخدا دست خودم نیس نمیتونم تحمل کنم

2706