2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هرجایی استاندارد زیبایی خودشو داره 

اما صورت های کشیده و باریک زیبای زیادی وجود داره  

ی باور از خانمای قدیمی که دختر باید صورتش پر و لپاش سرخ باشه خب صورت رو سرحال و شاداب تر نشون میده مخصوصا گونه 

اگه صورت یکی از دوستامو فاکتور گرفت به شخصه صورت پر دوست ندارم 

None

به نظر من آره تو سایتای ایرانی همه سوالشون اینه چجوری صورتمونو پر کنیم تو سایتای خارجیم همه سوالشون اینه چجوری صورتمونو لاغر و استخونی کنیم     

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 

خوشگل دهاتیا دوس دارن صورتشون چاق باشه 

در ایران زنان پایینشهر هرچی چاقتر از نظر بقیه خوشبختتره😂😂😂

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹

یا رضا این دیگه چه سمی ِ 

✍️🎻🎼شاعر_ترانه نویس_رقصنده_ترانه سرایی در2دقیقه_ترانه نویسی روی ملودی خاص شما______ترانه نویسی با عنوان سفارشی____ترانه نویسی به چندزبان: تورکی_فارسی_بختیاری_لری____آموزش شعر_ ترانه سرایی_دکلمه_فن بیان__روان خوانی_👩‍🏫🎶🎹
2706