2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی تو خواجه پطرس هست. نزدیکترینش به شما. گربه ات خونگیه؟

این گربه رو از تو سایت پیدا کردم قراره انشالله فردا برم بیارمش. واکسن نزده و قرص انگل نخورده ولی میخام کاراشو کنم و تو حیاط نگهش دارم.

این گربه رو از تو سایت پیدا کردم قراره انشالله فردا برم بیارمش. واکسن نزده و قرص انگل نخورده ولی میخ ...

اگه جا داشته باشی سگ هم با وفا تره هم حرف گوش کن تر.

گربه خیلی بی صداست

گلم شرایط نگه داریه سگو ندارم. شما سگت قرص انگل خورده؟ خودت بهش میدی یا دامپزشک؟

یه قرصهای هست بهش میدم دامپزشک داده.

۳ماه یه بارم میبرمش پیش پزشک.

نگهداریشون خیلی مکافات داره.

قبلا حیوان خانگی داشتی؟

یه قرصهای هست بهش میدم دامپزشک داده. ۳ماه یه بارم میبرمش پیش پزشک. نگهداریشون خیلی مکافات داره. ق ...

اره پارسال یه گربه پرشین خریدم از بس مو میریخت دادمش به کسی. قرار شده بود فردا برم یه گربه دی اس اچ بود بیارم ولی منصرف شدم اخه دی اس اچ زیاد دوس ندارم. عاشق پرشینم. حالا میخام دوباره انشالله یه پرشین بخرم. میدونم خیلی ریزش مو داره ولی چیکار کنم خیلی دوس دارم.😭😭 طبقه پایینمون یکی از اتاقاش خالیه همونجا ازش نگهداری میکنم.😍 سگ شما موهاش نمیریزه گلم؟

اره پارسال یه گربه پرشین خریدم از بس مو میریخت دادمش به کسی. قرار شده بود فردا برم یه گربه دی اس اچ ...

مدلش ژرمن هست.مثل رکس می مونه.اما بزرگتر .من گذاشتمش تو باغ .نمی،شد با شامپو درمانش،کرد؟

مدلش ژرمن هست.مثل رکس می مونه.اما بزرگتر .من گذاشتمش تو باغ .نمی،شد با شامپو درمانش،کرد؟

نمیدونم من دیگه پیگیری نکردم. خیلی وحشت کردم دیدم انقد موهاش میریزه فوری ردش کردم. اما خیلی ناز بود سفید یه دست بود چشماش سبز بود.😍🤗🤗راستی شما غذا چی میدی عزیز به سگت؟

2706