2726
عنوان

کیا بینیشونو با اینکه قشنگ بوده عمل کردن؟راضی هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 21 پست
عمل هم کنی صبحا ورم میکنه من بینیم عملیه صبحا خیلی ورم میکنه

بنظرت بینیم مث این عکسه با فیلت...ر میشه

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت بینیم مث این عکسه با فیلت...ر میشه

نمیدونم به فتوشاپ و ف یلتر و اینا اکتفانکن

عمل ک کنی شاید یجور دیگه بشه

من قبل عمل فتوشاپش میکردم یا بافیلتر عکس میگرفتم ولی اونجوری در نیومد

خیلی بهتر در اومد

ولی اگه عمل کنی خوشکل درمیادچون الانم ایراد خاصی نداره بینیت البته دکترتم باید خوب باشه.

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
نمیدونم به فتوشاپ و ف یلتر و اینا اکتفانکن عمل ک کنی شاید یجور دیگه بشه من قبل عمل فتوشاپش میکردم ...

کاش از منم بهتر در بیاد😪

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
2728
چه خوشکلتر میشی منم هیشکی نفهمید موقع عمل زنگ زدم به خواهرم گفتم بیا فلان بیمارستان عمل دارم هنگ کرد ...

من بد بشم میکشن منو با حرفا

من خودم راضیم از ظاهرم ولی عمل زیباییم زیاد انجام دادم اجازه دخالت نمیدم اونام تازه دارن کارهای که من چن سال پیش انجام دادم انجام میدن ازمن مشورت میگیرن پیش کدوم دکتر برن و.. دلیلش اینه سالها قبل من داشتم خرید میکردم ی کاپشن دیدم پولم کم بود بخرمش بعدا که رفتم دیگه نداشت کل شهرو گشتم انقد ناراحت شدم همیشه حسرتش تو دلم موند بخاطر همین هرکاری بدونم به صلاحه وانجام ندادنش باعث میشه حسرت بخورم انجام میدم ریسک پذیرم