2726

از وقتی اومدم تو این سایت بهش معتاد شدم هرچی کاربریمم تعلیق شد باز باشماره ی دیگه میومدم😅

ولی از وقتی با این سایت آشنا شدم تبدیل ب یه آدم شکاک شدم زمانایی ک رل بودم این سایت عضوبودم و چون روم تاثیر گذاشته بود هی به رلم شکاک شده بودم ...

از وقتی اومدم اینجا دیگه از هرچی مرد حالم بهم خورده فکر میکنم همشون خیانتکار و لاشین

و تصمیم گرفتم تا آخر عمرم مجرد باقی بمونم 

شماهم مثل منید یا فقط مشکل منه.¿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم به این سایت اعتیاد دارم ولی تاثیر منفی روم نذاشته که از مردها بدم بیاد یا شکاک باشم. آخه همه مث هم نیستن

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.

والا منم چندساله اینجام به تجربه هام اضافه شده کلی درس زندگی و تجربه و سیاست و ترفند خونه داری و دستور غذا یادگرفتم.برو ۴تا تاپیک مفید بخون نشین پای تاپیکای تخیلی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اصلا این سایت رو کارندارم  این سایت یه خوبی ای داشته باعث شده محتاط تر پیش بریم کلا تو این دو ...

دقیقا....من از وقتی اینجام دیدم باز تر شده شناختم خیلی خیلی بیشتر شده و متوجه شدم کارا و افکار قبلیم تا حدود زیادی اشتباه بودن

همینه؟ اعتبار من همینقدره؟ شماها آخه؟

تاپیکهایی که میبینی در مورد این مسائل هست واردش نشو و ازش رد شو چون تأثیر ناخودآگاه روی ذهن می‌ذاره، و خوب در این فضا همه جور نظری میذارن نظرات غیر کارشناسی گرفته تا نظرات و راهنمایی های که حتی می‌تونه زندگی فرد رو نابود کنه...پیشنهادم اینه که از مطالب مفیدتر استفاده کن و درگیر مشکلات زندگی مردم نشو و نخون و پیگیری نکن اگر میبینی روت تاثیر منفی داره می‌ذاره 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
این سایت یه خوبی ای داشته باعث شده محتاط تر پیش بریم کلا تو این دوره نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد

آره حرفتو قبول دارم ، آدم باید محتاط باشه تو آشنایی اما بعد از شناخت کامل و ازدواج شکاکی الکی و بی اعتمادی درست نیست

من اینجام تا نی نی سایت بدون تماشاچی نمونه ، من هستم تا وقتی تاپیک زدید احساس تنهایی نکنید ، من تاپیکای تک تکتونو تماشا میکنم.
منم مثل شما شدم انقد ک از زندگیاشون بد میگن قید ازدواج زدم 

کاش یکم از خوبی های ازدواج میگفتن یا تاپیکای مفید میدیدیم!

ولی از وقتی با این سایت آشناعم ب تاپیک هایی برخوردم در باب خیانت شوهر دست ب زن داشتن ووو...

2706