2726
انشالا به یه بینی خوشکل برسی 🤲🏻

همچنین عزیزم من فردا وقت مشاورمه

یک عدد ملی گرا :) خدا گر ببندد ز حکمت دری، ز رحمت گشاید در دیگری☝🏻من اینجام تا حالت رو خوب کنم و بهت انرژی مثبت بدم🤗 معنی کاربری که گذاشتم اسم همسر کوروش کبیر هست✨من از نسل کاساندان شهبانوی ۲۸ کشور آسیایی مشاور و همسر کوروش کبیر ، از نسل آرتمیس نخستین و تنها زن دریا سالار جهان ، از نسل گردیه بانوی دلاور و جنگجوی ایرانم💚🤍❤️خدایا ؛ برایم بخواه که برسد ، بیاید ، درست شود ، خوب شود ، خوب خوب ، هر آنچه خواهی💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم گوشتیه انحرافم دارم

انشاالله درست میشه گلم

توکل کن به خدا

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2728
سلام خوبی عزیزم  تو گفتی که سرماخوردی خلط داری الان کامل برطرف شده ک فردا میری عمل؟بنظرت من خلط ...

سلام عزیزم نه من نگفتم الان ۹۰ درصد رفته 

دیگه سرفه نمیکنم صدامم نگرفته

اها خب پس خوبه.برا منم رفته تقریبا.بسلامتی عمل کنی  

سلام عزیزم من امروز ساعت ۱۰ عمل شدم اومدم اینجا فقط خواستم بگم پروسه راحتیه بعد از به هوش اومدن بخاطر بیهوشی سرت میشه حتما یه پتو اضافی ببر 

عکسم نبر دکتر قبول نکرد یکم ناراحت شد 

سلام عزیزم من امروز ساعت ۱۰ عمل شدم اومدم اینجا فقط خواستم بگم پروسه راحتیه بعد از به هوش اومدن بخاط ...

سلام خداروشکر ک عملت ب موفقیت انجام اتفاقا همش تو فکرت بودم.مرسی ک خبر دادی .حتی بگی نیمه فانتزی میخوامم قبول نمیکنه؟ در مورد خلط و عفونتم نفهمیدن؟

سلام خداروشکر ک عملت ب موفقیت انجام اتفاقا همش تو فکرت بودم.مرسی ک خبر دادی .حتی بگی نیمه فانتزی میخ ...

مرسی عزیزم

حتما پتو و بالشت اضافی ببر به هوش که میای انگار از توی فریزر اومدی بیرون سردت میشه بقیه رو هم دیدم یخ کرده بودن

من یکم خلط گلو داشتم که باعث سرفه هم نشد 

من با پررویی عکسا رو بردم تو گفتم شبیه اینا میخوام 

رو خواسته هامم اصرار کردم تو بگو قوس میخوای و فانتزی باشه کاری نداره انجام میده

من بش گفتم تا جایی که بینیم اجازه میده شبیه عکساش کن

حتی به دستیارش گفتم دکتر اومد تاکید کنید عروسکی بشه

ولی بهتره عکس نبری فقط خواسته ات رو عنوان کنی کارش خوبه  با یه من پف بینی الانم از قبلی کوچیک تره

سلام خداروشکر ک عملت ب موفقیت انجام اتفاقا همش تو فکرت بودم.مرسی ک خبر دادی .حتی بگی نیمه فانتزی میخ ...

اگه بت گفتن ۶صبح بیا  قبل ساعت ۶ صبح برو از دم در نوبت بگیر بشین تا منشیا بیان و چون به نوبت شماره ای که از دستگاه میگیری صدات میکنن و تشکیل پرونده میدن سریعتر عمل میشی

2706