2726
عنوان

شما باشید میرید؟

218 بازدید | 17 پست

تو خونه پدر شوهرم رفتنی با جاری کوچک و برادرشوهر کوچک که قطع رابطه م .خواهرشوهر هم وقتی جاری کوچک‌ هست با من حرف نمیزنه و محل نمیده بهم . بچه جاری بزرگ هم چند روزه به من توهین می کنه و هفت سالشه. جاری بزرگ هم خنثی هست . اونا هم همیشه اونجان هر شب . منم از شنبه هفته قبل نرفتم بعد توهین بچه جاری اونم برای بار دوم جلو جمع . به نظرتون ارزش داره برم . شوهرم میگه برو بعد میگن با بچه قهر کرده ولی رفتنی وقتی تنها م خوب چه کاری هست خونه خودم می مونم دیگه .شما باشید میرید خونه پدرشوهر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به نظرم شما یه مشکلاتی تو اخلاقت داری که همه باهات چپ هستن

خودتو اصلاح کن

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

وقتی ک تنهان میرم

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
عزیزم به نظرم شما یه مشکلاتی تو اخلاقت داری که همه باهات چپ هستن خودتو اصلاح کن

نه فقط دستم نمک نداره باورت میشه بچه جاری کوچک دنیا اومد بیمارستان رفتم دیدنش خونه ذیدمش . بعد رفتن زیارت زنگ زدم بگم زیارت قبول الکی تلفن و قطع کردن روم .

فردا اینجوری باشه شوهرت هم میگه خونه بابای شما نمیام کاری کن که،خود شوهرت اونجا از رفتارشون عصبانی ...

نه با مهربانی میگه بیا اجبار نیست . می دونی چون دیده الکی قطع رابطه کردن

چه توهینی کرد بچه؟بزرگترش چیزی نگفت بهش؟

یه بار گفت من تو رو دوست ندارم اون یکی زن عمو رو دوست دارم بمیری و اینا . بعد چند روز جلو اون همه آدم میومد منو بو می کرد می گفت اسم کوچک مو بد بو است در صورتی که من تازه از حموم اومده بودم. بعد من اصلا محل نمی‌دادم می گفت به من بد نگاه کرده میرم بزنمش

2706