2737
2734

من عقدم ۴ ۵ روزه شوهرمو ندیدم یکی دوشب اول گفتم ولش کن شاید بخواد بمونه خونه ی خودشون چون تازه دیده بودمش دلم خیلی تنگ نشده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیگه طاقت نیاوردم پریشب بهش گفتم نمیای پیشم گفت ن وسیله نیست فردا میام منم گفنم باشه دیروز نیومد دیشب باز گفتم مگه قرار نبوده بیای گفت میام یکم دیگه منم رفتم حموم کلی ب خودم رسیدم

2731
ک گفت پیش پسرداییم ک مهمونی دور همی گرفته چندروز دیگه عروسیشه رفیقاشو دعوت کرده گفتم خب تو ک گفتی می ...

کارش زشت بوده که قول داده و نیومده ،باهاش یکم سرد برخورد کن حساب کار دسش بیاد،اینقدم بهش نگو بیا بیا خودتونچسبون ،چنروز بیخیالش شو همین 

2738

با بدبختی باز خوابیدم باز زنگ زد الان میام اونور بعد دوباره گفت زنگ میزنم آژانس محلشون جواب نمیدن ماشین نیست منم دیوونه شدم گفتم صددفه از خواب بیدارم کردی ک بگی ماشین نیست؟

اگه میخای اینقد نره رواعصابت پس یکم باید روخودت کارکنی،نچسب بهش فقط چندوز

میخوام همین کارو کنم دیشب حالم از خودم بهم خورد ک اونجوری صددفه از خواب بیدارم کرد حتی نشستم گریه کردم گفتم اصلا چیکارش دارم میگم بیاد

میخوام همین کارو کنم دیشب حالم از خودم بهم خورد ک اونجوری صددفه از خواب بیدارم کرد حتی نشستم گریه کر ...

افرین حالاشدی دختر عاقلی که ارزش خودشو میدونه،اونکه مرده براش فقط یچیز مهمه اونم عشقوحاله اونم وقت وبیوقت،براش مهم نیس تو چقو منتظرش بودی وبیخوابی کشیدی و این چیزا،مردااصلا متوجه این چیزا نیستن،پس یکم ناز کن و راحت خودتو در دسترسش قرارنده بزار یکم تشنگی بکشه 

2706