2733
2734
عنوان

پسری که...

270 بازدید | 11 پست

همش درددلاشو پیش تو میکنه،وقتی میخواد بره جایی یا آف بشه قبلش ب تو خبر میده 

تو اوج ناراحتیش سعی میکنه آرومت کنه و ب حرفای توام گوش کنه 

وقتی میخوای بری جایی نگران شه و ابراز نگرانی کنه 

و خوشش نیاد با پسردیگه ای غیرخودش دوست بشی 

به نظرتون میشه از این رفتارا برداشت کرد مثلا طرف ازت خوشش میاد¿

من ک اینطور فکر نمیکنم شما چطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفتار پسرا رو نفهمم

ب‍‌‌ا م‍‍‌ن س‍‍‌رد ن‍‍‌ب‍‍‌اش‍‍‌ی‍‍‌د م‍‍‌ی‍‍‌رم ک‍‌‌اپ‍ش‍‌‌ن م‍‌ی‍‌‌پوش‍‌‌م ض‍‌ای‍‌‌ع م‍ی‍ش‍ی‍‌‌د .!:)️)))))))))>)))))))))>)))))))))))))))))))))))))))))))▂▃▅▇█▓▒░ ن‍‌گاـہ بہ‌ ظ‍‌اه‍‌ر آروم‍‌م ن‍‌ک‍‌ن #اس‍‌ی‍‌ـב~~ ه‍‌م ق‍‌یا؋ـ‍‌ش م‍‌ثہ‌ آبہ‌️ ░▒▓█▇▅▃▂
خب کاملن معلومع ک رو دختره کراشه

پس چرا یه جاهایی تو حرفاش گفته بود کاش میشد خانواده هامونو خودمون انتخاب میکردیم مثلا تو با فلانی میشدین خواهرم و... 

گفتم شاید اینجوری گف فکر نکنم روم کراشه وگرنه تا حالا بهم نگفته آبجی،بیشتر وقتا گفته رفیق، یا عزیزم و...

فقط اون منکه فکر نمیکنم شما چطور آخرش😂 خب تابلوعه که حس داره

آخه بعد یه عده حسود میان میگن تو جوگیر شدی بهت حس نداره فلان... برای همین تهش اینجور گفتم وگرنه از نگاه منم تابلوعه ک کراش زده😐😑

2738

بنظرم حسی بهش نداشته باش این پسرا از این اخلاقا زیاد دارن ... یدفعه وابستت میکنه میره زیاد به این اخلاقاش محل نده حتی وقتی پا پیش گذاشتم منطقی فکر کن عقل و هوشت نره یدفع

غیر ممکن زمان میبره ...
بنظرم حسی بهش نداشته باش این پسرا از این اخلاقا زیاد دارن ... یدفعه وابستت میکنه میره زیاد به این اخ ...

نه من حواسم هس 

معلومه حس داره بهم ولی من دل نمیبندم 

حتی بارها بهشم گفتم اهل رل زنی اینا نیستم خودشم میدونه برای همین جرعت نمیکنه مستقیم درخواست بده با رفتاراش میفهمونه