2737
2734
عنوان

مازنی بیایید آمل و بابل و قائمشهریا

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 26 پست
آره شمال اردیبهشت برین بهشته الان سرده طبیعت هم مرده ست

اردیبهشت؟ جدی؟ وای گرماش خیلی بده فقط

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من خیلی جغرافیام ضعیفه 

😂😂

از جاده فیروزکوه بیاین همش جنگله😁

یجا پیدا کنید بشینین

ولی شیرگاه رودخونه و جنگل و ...

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•
2728
😂😂 از جاده فیروزکوه بیاین همش جنگله😁 یجا پیدا کنید بشینین ولی شیرگاه رودخونه و جنگل و ...

اره الان‌پلوریم از این طرف اومدیم هراز 

می‌آییم اون سمت برگشت فیروزکوه  

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
اره الان‌پلوریم از این طرف اومدیم هراز  می‌آییم اون سمت برگشت فیروزکوه  

اها

خب همون شیاده خوبه قشنگم هست

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•
2738
اها خب همون شیاده خوبه قشنگم هست

ما برگشتیم تهران و از جاوه فیروزکوه اومدیم گدوک‌فوق العاده بود 

ما برگشتیم تهران و از جاوه فیروزکوه اومدیم گدوک‌فوق العاده بود 

همیشه به سفر🤍

اره اون سمتا قشنگه