2726

من‌دارم میام سمت شمال می‌خواهیم بریم جایی شبیه جنگل 

جنگل‌ها الان مثل پاییز زرد و نارنجی هستند؟ کجا رو پیشنهاد میکنید 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

هیچجا شیرگاه نمیشه

جاده زیراب به شیرگاه قشنگترین جادس بنظرم

قبل قائمشهره

الان هوا عالیه

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچجا شیرگاه نمیشه جاده زیراب به شیرگاه قشنگترین جادس بنظرم قبل قائمشهره الان هوا عالیه

همون لفور میگی؟ پارسال رفتیم

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
همون لفور میگی؟ پارسال رفتیم

لفور یه جا دیگس اصلا

شیرگاه یه جا دیگه

عجیب ماییم و ماییم در عجب این زندگی عجیب!🤍                                      خواهانِ برابری، صلح و امینت...                                                                                           •🇮🇷•
از کدوم جاده میری  به نظر من جاده فیروزکوه ساری بهتره هم زود میشه هم جنگل زیاد داره

الان پلوریم

آره بابا بهمن ماهه ها دوماه دیگه جوونه میکنن درختها

اون موقع ها هم بارندگی بوده شمال حیف شد

آره بابا بهمن ماهه ها دوماه دیگه جوونه میکنن درختها

شیاده رو میشناسی ؟‌ دوست شوهرم اونجارو معرفی کرده 

اونجا چطوره؟ 

2706