2737
2734
عنوان

اصلا فاز همسن وسالامو درک نمیکنم

227 بازدید | 38 پست

امروزدلم گرفته بود گفتم یه سری بریم با مامانم پاساژ گردی اصلا این همسنامو که میبینم تیپای لشو یه دختر با ۳تا پسر و تا ساعت ۱۲ شب خیابون وکافه گردی نمیدونم حس میکنم خیلی از دنیا عقبم حتی اکیپ انچنانیم ندارم فقط دو سه تا دوست دارم که اونم گهگاهی دیر به دیر میریم بیرون البته جدا نه با هم ۲۰ سالمه اونروز یکی از دوستای خودم میگه من افسردگی گرفتم میگم چرا میگه چون مامانم گوشیو گرفته ازم نمیتونم پسرای قشنگمو ببینم سه ساعت دارم فکر میکنم منظورش کیه بعد فهمیدم بی تی اسو میگه 😐

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب قران قسم که همین فرمونی که میری خوبه منم دقیقا عیییین تو بودم.فکر نیکردم اکیپ داشتن و دختر پسر اکیپی رفیق بودن چقدر جذابع .تجربش کردم حالم بهم خورد.کلی دردسر و رومخی و حس بد و بازی با روح و روان ادم .دوباره از همشون کشیدم بیرون برگشتم ب همون ۳ تا رفیقم

تعصب چیز خوبیه 🙂هروقت بخوان چیز با ارزشی رو ازت بگیرن اول تعصبت رو اون چیز رو ازت میگیرن🙃پس تعصب داشته باشید دوستان تعصب چیز خوبیه 🙂❤️                     من همونم که وسط بهشت بودم و دنبال بهشت میگشتم یهو هوا ابری شد طوفان شد و خودمو وسط جهنم دیدم ...یا علی مدد🙂❤️🤲یه سری عقده ای تو سایت هستن (بلانسبت کاربرهای خوب)که منتظرن یکی تاپیک بزنه بیان بریزن تو تاپیک عقده های روزانه شونو خالی کنن .ازین کاربر ها نباشید🙂یکی از حرفای رو مخ نینی سایت:وای ببخشید ولی خندم گرفت(خب فدای سره من و استارتر تاپیک که خندت گرفت.اون بدبخ از مشکلش یا دغدغش تاپیک زده تو خندت گرفته حتما باید اعلام کنی حالا؟که چی اخه😕)وقتی میرم تو اعلان ها میبینم ریپلای هست از همون ریپلای  متوجه میشم که موافق حرفم بودی یا مخالف.اگه مخالف بودی اصلا پیامت رو نمیخونم چون حوصله بحث ندارم😂و اینجوریه که من فقط حرفمو میگم و میرم بدون بحث و هیچ چیز دیگه😎😁
2731

والا منم که 20 سالمه همیطوریم... سخت نگیر... الیته من افسوس نمیخورم که چرا یسری از کارا انجام نمیدم... شایذ اگر منم اینحور کارا جذابیت داشت برام از همه بدتر میشدم ولی خداروشکر خیلی با رفتارای بقیه حال نمیکنم🤘

والا منم که 20 سالمه همیطوریم... سخت نگیر... الیته من افسوس نمیخورم که چرا یسری از کارا انجام نمیدم. ...

منم حال نمیکنم گاهی وقتام میگم نه همینطوری بهتره ولی گاهی وقتام بهشون غبطه میخورم امشب احساس تنهایی کردم

2738

نه اصلا هم کاراشون جالب نیست من ۱۵ سالمه ولی خیلی از دوستام تو کلاس با این سن رل و دوست پسر دارن و کلا تو این فازن و برای زندگیشون تلاشی نمیکنن و صرفا دارن عمرشونو با این کارا تباه میکنن فکر نکن کاراشون با کلاسی و بروز بودنه من خودم یه اکیپ ۴ نفره دارم با یه دوست خیلی صمیمی که با همونا باهم بیرون میریم و اینا و هم به تحصیلمون میرسیم هم خوش گذرونی تو هم راهت درسته عزیزم نزار اینا گمراهت بکنه همین فرمونو بگیری عالیه

ب قران قسم که همین فرمونی که میری خوبه منم دقیقا عیییین تو بودم.فکر نیکردم اکیپ داشتن و دختر پسر اکی ...

راست میگی؟منم خب نمیگم خیلی مذهبیم ولی یه سری حریما رو مشخص کردم واسه خودم ولی دروغ چرا گاهی دلم خواسته جاشون باشم 

منم حال نمیکنم گاهی وقتام میگم نه همینطوری بهتره ولی گاهی وقتام بهشون غبطه میخورم امشب احساس تنهایی ...

منم دوستی ندارم... باز ت ک میگی 2 3 تا دوست داری ولی من هموناهم ندارم... نمیدونم کلا شاید کسی با من حال نمیکنه🤷‍♂️

راست میگی؟منم خب نمیگم خیلی مذهبیم ولی یه سری حریما رو مشخص کردم واسه خودم ولی دروغ چرا گاهی دلم خوا ...

ببین باور کن اصلااا جذابیت نداره هرروز درگیری هرروز دل شکستگی واقعا یه ادم خانواده دار و با اصل و نسب همچین کارایی رو نمیکنه کسایی که واقعا تو زندگی هدفی ندارن بی کارن میرن دنبال این چیزا هیچ جا نمیتونی ببینی که کسی از همچین افرادی تعریف کنه هیچکس با ادمی که حریم برای خودش نداره نه دوست میشه نه ازدواج میکنه 

چند سال دیگه چی به دست میارن ؟ بهشون مدرکی چیزی میدن؟ یا پولدار میشن؟  زمان به سرعت میگذره و ب ...

درسته عقل و منطق ادمم همینو میگه ولی چون مثل اونا نیستم حس میکنم عجیبه جالبه که تو فامیل پدریم یه جوری میگن تو دهه هشتادی هستی انگار گودزیلام بابا بخوا دهم دست خودم نبوده به خودم بود دلم میخواست دهه ۳۰ باشم

2706