2410
2553
عنوان

بچه ها بیایند بگید دلتون پیش کدوم تاپیک و سرنوشت استارترش مونده

| مشاهده متن کامل بحث + 24928 بازدید | 474 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی خانمی که بچش از دسش افتاد و افسردگی داشت ایشالله بچش همیشه سلامت یاشه

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
2720

اولی موهیتا که تاپیک سرگذشتش خیلی پر بازدید شد، بیشتر از یکساله دیگه نمیاد سایت وخیلی دلتنگشم، دومی انار 66 که دوست داشت ازدواج کنه و میخواست آزمون وکالت شرکت کنه نمی‌دونم چی شد این دختر

خواهش میکنم برای سلامتی برادرم دعا کنید 💔😔

یکی که نازی ۵۸بود شوهر اولش فوت شده بود یه دختر داشت بعدا با یکی که کوچیکتر از خودش بود از دواج کرده بود شوهرش شکاک و عصبی بود بعد دعواشون میشه زنگ نمیزنه به بردار شوهر سابقش میاد دخترشو می‌بره خودشم می‌ره تهران خونه مامانش 

2714
یه کار بر هم بود کویین مال خیلی سال پیش شاید سال ۹۱ افسرده بود بشدت دلم میخواد بدونم چی بسرش اومد. ...

چند وقت پیش تاپیک زده بود اتفاقا ... اگه اشتباه نکنم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بچه ها اون خانم که بچش قرص خواب اور خورده بود چی شد

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
ازکجامیدونین فوت شدن؟چرافوت شدن؟آیدیشونومیزارین لطفا؟🥺

@می_می_ناز     سرطان داشتن

مامان ترنم هم توی سقوط هواپیمای ارومیه

و @جذاب_تو_دلی     هم از بالکن افتاده امسال و فوت شده 

مامی بهار و بهراد  
2706