2737
2734
عنوان

فک کن همین الان امام رضا وایساده جلوت 🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل خانودگیمون حل بشه واردواج خوب داشته باشم و دسته جمعی بریم مشهد

الهی که حاجت روا بشیم 

همينطوری یهویی سلام😂😂خانم هستم اسمم مهدیه اس روزی که میخواستم عضو سایت بشم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد منم این اسم اومد توی ذهنم اسم شخصیت رضا عطاران توی فیلم هزارپا.
2731

یکی رو خیلی دوست دارم اما چون حس غرور داره حاضر نمیشه حتی جواب پیامام رو بده خداکنه تا سال بعد این موقع خبر خوبی بشنوم 

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ M²         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 

حاجت روا شی انشاالله.ازشون میخوام دوباره بهم بچه بدن. یه دختر سالم و صالح و زیبا. سه سال برای دومی منتظرم. پسرم خیلی بیقراری میکنه و گریه میکنه برای خواهر. هر روز میگه مگه نمیگی از خدا بخوام بهم‌میده. پس چرا من هرچی صداش میرنم جواب نمیده. پسرم همش میگه خدا منو دوست نداره. صدامو نمیشنوه. دعا کن پسرم به آرزوش برسه. خیلی گریه میکنه از تنهایی. پسرم رو هم امام رضا بهم هدیه داد😭😭😭😭

آرزوی عاقبت بخیری خودمو زندگیم با همسرم و خوشبختی زندگیمون این روزا خیلی پر از چالشه خدایا کمکم کن به حق امام رضا ان شاءالله حاجت همه تونو بده

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱

یا امام رضا کمکم کن ازدواج خوبی بای فرد مناسب کنم ک دوسش داشته باشم و بهترین باشه از هر نظر .داداشم ی خانم خوب نصیبش بشه وپدرومادر سلامت باشند ورزق زندگیمون زیاد بشه و خانوادم باهم آشتی کنند.داذلشم دیگه مشروب نخوره سربه راه بشه 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
2738
جواب آزمایش غربالگری دوم رو امروز گرفتم و احتمال ابتلا به سندروم داونه. شنبه میرم دکتر برا امینوسنتز ...

انشالله نی نی تون سالم وسلامت باشه عزیزم با دلشکسته دعات میکنم ،،ب من دیروز بخاطر رشد کم جنین احتمال سقط دادن الان درد شکم و کمر شدید دارم حالم گرفتس

تهش میرسه به خدا  پس از اولش بسپار بخدا  

کاری رو دارم انجام میدم شروعش کردم امیدوارم کمکم کنن که بتونم سربلند دربیام از این امتحان،خیلی خیلی برای ایندم مهمه

واقعاً اتفاق بدی برای دنیا و تشکیلاتش می‌افته اگه همیشه اون‌هایی که دوستشون داریم، همون‌قدر دوستمون داشته باشن و اون‌هایی که می‌خوایم از زندگیمون خارج بشن، با پای خودشون برن؛ زمستون‌ها برف بباره و آدم‌هایی که می‌خوایم همیشه به یاد داشته باشنمون، هیچ‌وقت فراموشمون نکنن و پیام‌هایی با متنِ «فقط حس کردم باید باهات حرف بزنم» رو از همون‌هایی دریافت کنیم که یک‌دفعه توی ذهنمون ظاهر می‌شن؛ اون‌هایی که دل‌تنگشون شدیم، بی‌دلیل سر راهمون قرار بگیرن و هیچ‌کس احساسات و جملات اشتباه رو خرج موقعیت‌های نادرست نکنه و برعکس؛ آدم‌ها مثل مهره‌های شطرنجی که کاملاً حرفه‌ای بازی می‌شه، روی صفحه جلو برن، همیشه سر جایی که باید، قرار بگیرن و همه طبق چارچوب‌های انسانی که محدودشون نمی‌کنن، جلو برن و هیچ‌کس، هیچ‌وقت مجبور نشه که با فکرِ «کافی نبودن!》اشک های خشک شده روی گونه هایش،بخوابه تا فردا رو با لبخند بگذرونه؟سارام توی زبان کره ای یعنی انسان... طوریکه جونگکوک به تهیونگی هیونگی هیونگش نگاه میکنه، الهه عشق منه❤ ARMY

یاامام رضای غریب تورا بجان جوادت تورا بجان خواهرت قسمت میدم بهم یه پسر صحیح و سالم بده

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
یا امام رضا کمکم کن ازدواج خوبی بای فرد مناسب کنم ک دوسش داشته باشم و بهترین باشه از هر نظر .داداشم ...

گلم منم برات حمد و توحید وصلوات میخونم 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا

فقط میرفتم تو بغل بابای مهربونم و زار زار گریه میکردم تو بغلش 😭😭😭😭 حالم خیلی بده 😭😭😭

محض اطلاع خانومایی که مثل نقل و نبات تهمت هرزگی به این و اون میزنید و از کلمات بسیار زشتی درمورد کسایی که ازشون بدتون میاد استفاده میکنین محض اطلاعتون کارتون جزء حدود سفت و سخت الهیه و ۸۰ ضربه شلاق داره درصورت عدم اثبات و غیر از این مورد ناسلامتی ما مسلمونیم کجای دین ما اجازه تهمت و توهین داده اونم تهمت به این بزرگی . اون بزرگوارایی هم که میگن دینشون انسانیته گمون نکنم هیچ جای دین انسانیتم همچین چیزی باشه که اگه باشه دیگه انسانیتم نیست 
2706