2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فشار ندید استخون بندی شما درشته خوب حالا دوباره قد و وزن و اینکه هدفتون چیه رو بنویسید توضیح بدم حجم ...

بله چشم ممنونم ازتون

قدم۱۶۴

وزن۵۷

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2728
روی چشمام اگر ممکنه دوباره بنویسید خیلی سوالات زیاده 

سلام وقت بخیر 

من قدم ۱۶۰ و وزنم ۹۳ هست 

دستمو دور مچم گرفتم و به هم نرسیدن فاصلشونم تقریبا زیاده که حتما استخون بندیم درشته

پیارسال من با رژیم و رعایت غذایی به ۷۴ رسیدم بعد دیگه ول کردم رژیم و از وزن قبلیمم بیشتر شدم 

ممنون میشم راهنماییم کنید 🌷

حجم پیامها زیاده لطف کنید دوباره قد و وزن و هدفتون رو بنویسید تا راهنمایی کنم

قد۱۶۰

وزن۴۹

تراکم ریز

میخوام وزن اضافه کنم بصورت عضله نه چربی

شرایط باشگاه ندارم بچه هام کوچیکن

اشتهام خوبه ولی استرسی ام،الان قرص زینک اکساید میخورم چندروزه قراره پروتئین وی بگیرم.

راه حل شما چیه؟

میتونم توخونه ورزش کنم ولی نمیدونم چه ورزشی

سلام

زورمو چطور زیاد کنم

قبلا زورم زیادبود

الان کم شده 

بازوهامم شله چطورسفتش کنم

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم

گلم پروتئین وی امریکایی ام اند ان اگردرست گفته باشم گرفتم واسه ورزش کنم کمی وزن بگیرم خوبه به نظرت

تلپاتی وحس ششم بسیارقوی ( حس ششم نی نی سایتی منظورم نیست😒🤥😒)     ،جمله ای که دیگه دارم هرروزمیشنوم اینه     توبایدکاراگاه میشدی😖🖖🤘✊👊
سلام ممنون از تایپیک خوبتون قد من ۱۶۷ و وزنم ۶۸ چاقی شکم و پهلو دارم و بزرگی سینه  ولی پایین ...

امیدوارم اینجا اگر صحبتی میکنم تاپیک رو قفل نکنن برای بزرگی سینه باید و باید از سوتین یک الی دو درجه کوچکتر استفاده کنید تا اولا جلوی رشد بیشتر گرفته بشه و اینکه باعث افتادگی نشه 

اگر بدنتون دچار استرچ مارک یا همون ترک های پوستی قرمز یا سفید رنگ هست بافت پوست شما پاره شده و باید ترمیمش کنید برای اینکار باید یا از کرمهای کلاژن ساز استفاده کنید که توصیه نمیکنم همشون قلابی ان و تبلیغ اما میتونید کسپول سافت ژل ویتامین e400 رو از داروخانه خریداری کنید روزی دو بار تمام نقاطی که ترک پوستی داره رو با صابون مخصوص پوست خودتون بشویید و تمیز خشک کنید بعد کپسول ها رو به تعداد مورد نیاز با سوزن سوراخ کنید و روغنش رو روی تما ترک ها بریزید و به مدت 10 دقیقه دورانی ماساژ بدید نت جذب بشن فرقی هم بین خارجی و ایرانیش نیست منتها خارجیش یک مقدار بهتر جواب داده 

روزانه یک گرم پروتئین حیوانی به ازای هر کیلو از وزن بدنتون باید مصرف کنید تا عضلات بدنتون شروع به رشد بکنن و بدن وارد فاز چربی سوزی بشه باید برید باشگاه 

یک بطری یک و نیم لیتری اب بردارید و یک دونه قرص جوشان ویتامین ث داخلش بندازید و توی باشگاه هر وقت حس خستگی کردید مقداری ازش مصرف کنید طوریکه اخر باشگاه یک و نیم لیتر رو مصرف کرده باشید روزانه باید 16 لیوان اب مصرف کنید تا سموم داخل بافتهای چربی خارج بشن سبزیجات زیاد مصرف کنید بخصوص اسفناج پخته از روغن های جامد  و مایع استفاده نکنید فقط روغن زیتون و کنجد خیار شور نوشابه ترشی جات شکلات ممنوعه سرخ کردنی ممنوعه بیشتر باید بخار پز و اب پز مصرف کنید دوغ مصرف نکنید چون سردی بدن میگیرید مگه اینکه با نعنا قاطی کنید استفاده کنید برای جلوگیری از ریزش مو برنج و سیب زمینی اب پز رو اصلا قطع نکنید فقط مقدارش رو به 5 وعده تقسیم کنید در طول روز هر موقع گرسنه شدید مقداری مصرف کنید توی یک وعده اینکار رو نکنید مولتی ویتامین هم اگر مصرف کنید برند ول وومن برای خانوما کلا طراحی شده اما اگر قیمتش زیاد بود که هست میتونید از اورامین اف استفاده کنید که در حد فارماتون هست 

توی باشگاه 25 دقیقه اول دوچرخه ثابت استفاده کنید تردمیل اصلا استفاده نکنید چون باعث میشه اندامتون بخصوص سینه شل تر بشه خیلی نرم و روان رکاب بزنید طوریکه فقط نفس نفس بزنید و ضربان قلبتون در حد تعادل بالابره سریع نرید اروم هم نه 

برای اصلاح شکم این حرکات رو بعد از دوچرخه استفاده کنید 

درازنشست میز شیبدار 4 ست 25 تایی

پهلو با دستگاه 4 ست 20 تایی 

زیر شکم خلبانی 3 ست 15 تایی

این برنامه روز شنبه بود...........................................

روز یکشنبه تمرکز روی عضلات سینه هست و دست ها

پرس سینه تخت 4 ست 15 تکرار

پرس بالا سینه 4 ست 15 تکرار 

جلو بازو با دستگاه سیمکش 4 ست 15 تایی

اخر جلسه هم به تعدادی که میتونید حلقه هولاهوپ استفاده کنید از نوع سنگین حلقه سبک نباشه

سلام ممنون از تایپیک خوبتون قد من ۱۶۷ و وزنم ۶۸ چاقی شکم و پهلو دارم و بزرگی سینه  ولی پایین ...

روز دوشنبه..........

حرکت زیر بغل سیمکش دست باز از جلو 4 ست 15 تایی

حرکت زیر بغل قایقی 4 ست 15 تایی

پشت بازو سیمکش 4 ست 20 تایی

حرکات شکم رو روز در میون انجام بدید 

روز سه شنبه ........

حرکات پایین تنه

اسکات با دستگاه 4 ست 12 تایی 

جلو ران دستگاه 4 ست 15 تایی

پشت ران دستگاه 4 ست 12 تایی

ساق پا ایستاده دستگاه 4 ست 15 تایی

فیله کمر با دستگاه 4 ست 15 تایی

پرس پا دستگاه 3 ست 10 تایی

گلم پروتئین وی امریکایی ام اند ان اگردرست گفته باشم گرفتم واسه ورزش کنم کمی وزن بگیرم خوبه به نظرت

بستگی به سابقه تمرین و اینکه هدفتون چی هست گزینه خوبی هست اما بدونید ما مکمل اصل امریکایی اصولا نداریم مگر اینکه وارد کنن که اونها هم مسلما داخلش رو خالی میکنن و بجاش مکمل چینی اضافه میکنن بهترین برند مکمل مایوژنیکس هست که اصل امریکاس اما من باید بدونم هدفتون فیتنس هست یا چربی سوزی 

2706