2726
قدتون  وزن فعلیتون و تراکم استخون بندی رو برای من بنویسید تا راهنمایی کنم

قدم۱۶۴

وزنم۵۷

تراکم و بلد نیستم😑

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كجا مربيگري ميكني؟

3 سال مربی کشتی بودم 5 سال مربی پاورلیفتینگ 5 سال هم مربی بدنسازی به همراه فیتنس فعلا کلاس خصوصی برمیدارم بخاطر ضربه ای که به زانوی راستم وارد شد توی تصادف زمان میبره تا مثل سابق بشم ولی باشگاه اوتانا توی مشهد و استان قدس و جاهای دیگه مربی بودم علت مربی شدنم برای این بود که اناتومی بدن رو میشناسم و تغذیه و اصول تمرین رو 

قدم۱۶۴ وزنم۵۷ تراکم و بلد نیستم😑

دور مچ دستتون رو با دست دیگتون بگیرید اگر انگشت اشاره و شصت به هم نرسیدن استخون بندی شما درشته اگر به هم رسیدن متوسط اگر روی هم افتادن استخون بندی شما ریز هست

2728
خب من ازکجابدونم‌ تقلبیه من هنوز به دستم نرسیده برسه هم دیگه چه فایده داره میخام بدونم این سایت کسی ...

من اطلاعی ندارم اگر دوستاتون دارن یا اینکه توی نت در موردش چیزی نوشته مهم نیست چی خریداری کردید مهم اینه چی داخلش هست موادش چیه 

سلام 

من وزن زیادی کم کردم توی یک سال

قرص چی بخورم چون صفراموهم جراحی کردم یه مقدار میترسم از خوردن هرچیزی

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
دور مچ دستتون رو با دست دیگتون بگیرید اگر انگشت اشاره و شصت به هم نرسیدن استخون بندی شما درشته اگر ب ...

بهم نرسید ولی اگ محکم فشار بدم ب زور میرسن🙄😁

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
سلام  من وزن زیادی کم کردم توی یک سال قرص چی بخورم چون صفراموهم جراحی کردم یه مقدار میترسم از ...

هیچ قرصی برای از بین بردن چربی ساخته نشده علتش هم اینه چربی بافت زنده هست ما قرص یا امپولی نداریم بتونه سلول زنده بدن رو بکشه اما میتونید از قرص ال کارنتین 500 استفاده کنید که هم گیاهی هست هم باعث تقویت عضلات قلب میشه هم چربی های انباشته شده رو ازاد میکنه داخل خون و شما با ورزش کردن اون چربی ها رو میسوزونید هرکس بهتون گفت داروی چاقی دارم یا لاغری بدونید که همچین چیزی اصلا وجود نداره

بهم نرسید ولی اگ محکم فشار بدم ب زور میرسن🙄😁

فشار ندید استخون بندی شما درشته خوب حالا دوباره قد و وزن و اینکه هدفتون چیه رو بنویسید توضیح بدم حجم پیامها زیاده لطف کنید دوباره بنویسید

2706