2726

بنظرتون این مشکلی ک ادم داره و فکر میکنه ک بزرگترین مشکل زندگیشه بالاخره تموم میشه؟

یعنی من منظورم اینه شما چند سال پیش ی مشکلی داشتید ک فکر میکردید خیلی بزرگه ولی الان ک بهش فکر میکنید میبینید ک هر چی بود گذشت و تموم شد و ب اون اندازه ترسناک نیست

چی بود ؟ چجوری حل شد ؟ 

وجود خدا رو احساس کردید ؟ 

چ پیشنهادی / راهنمایی ب کسایی دارید ک الان توی بزرگترین مشکل زندگیشون هستند؟ 

🥺🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگترین مشکلم زندگی توی حیاط با مادرشوهره و فعلا هم حل نشده

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2728

امضام بزرگترین مشکله زندگیم حال بدم 🖤😔😔😔

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔

سقطهای مکرر و ده سال چشم انتظار فرزند ...

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤

از وقتی عروسی کردیم مشکلم خونه خریدنه هنوز هست ☹️

مشکلات ریز هم بوده که حل شده خاطرم نیست 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

اعتیاد خواهرم 

که الان حل شده بعد از هفت سال نذر و دعا  و گریه های مکرر الان اخلاقش از این رو به اون رو شده 

خدایا شکرت بابت معجزت🙏🥲🌹

کار خوبه خدا درست کنه... تو بساز تو بسازی قشنگتره...♡

بزرگترین مشکل شوهرم بود که الان نیست 🤪

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

مشکل بزرگ یا حل میشه

یا حل نمیشه و میشه درس عبرت بزرگ برات :)

اون زمان که هنوز قوی نبودی هنوز درسش و یاد نگرفتی آره خیلی بزرگ بوده برات اما الان که برمیگردی نگاهش میکنی حتی شاید با خنده ازش یاد کنی ولی تا اون سختی ها رو نمی کشیدی به این آدمی که با خنده به مشکلات بزرگ گذشته اش نگاه میکنه تبدیل نمیشدی 

پس صبور باش♡

یه مشکلی برام پیش امد حل که نشد کل زندگیم وآینده وروح وروانم روتا ابد داغون کرد وخدا رو هم هیچ وقت تو اون دوران سخت حس نکردم شاید هم بود ولی با یه پوزخند😔

صبرم زیاده اما عمری نمونده باقی💔

بزرگ‌ترین ترسم ازدواج خواهر کوچیکترم قبل من بود که خب وقتی اتفاق افتاد متوجه شدم از چیزی که فکر میکردم خیلی خیلی سخت تر بود 

ولی در کل اختلاف اعتقادی شدید با خانواده ام که خب خودش پایه بیشتر مسائل زندگیم بود 

2706