2737
2734
عنوان

اومدم قهر خونه بابام

236 بازدید | 15 پست

یه نیم طبقه خیلی سرد دارن پایین 

نشستم روم نمیشه برم بالا 

بخاطر زن بابام 

خیلی منو دوس داره ولی خودم خجالت میکشم 

باشوهرم دعوای خیلی بد‌کردیم 

خجالت نکش الان سینه پهلو میکنی پاشو برو 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودازاری نکن برو پیششون

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
2738

برو حالا لازم نیست همون لحظه بگی قهر کردم

بگو اومدم سر بزنم 

تا فردا بلکه شوهرت بی سر و صدا اومد دنبالت 

اگه قصد برگشت هم نداری فردا کم کم بهشون بگو. 

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 
حتما خیلی هم ناراحتی، چرا دعواتون شد

شوهرم جلو مهمون بهم گفت لازمه زن هر دوهفته یه شب خونه نباشه 

درصورتی که هرجا میرم گیر میده تنهام نزاری زود بیای 

سر این سه روز قبل خونه نرفتم فهمیده بود پیش خالم گفتم باهام دعوا شدید کرد و گقت دگه حق نداری با خالت ارتباط داشته باشی

ا

شوهرم جلو مهمون بهم گفت لازمه زن هر دوهفته یه شب خونه نباشه  درصورتی که هرجا میرم گیر میده تنه ...

حالا یه حرفی زده، سرش دعوا کردید

من شوهرم همیشه میگه دکتر مجد گفته باید سالی حداقل یک هفته از هم دور باشیم

ولی یکبارم نشده خودش بخواد جایی بمونه یا منو بفرسته سفر، وقتی تلاشی نمیکنه برای تنها شدن دیگه دعوا نداره که

کاش به خودم میگفت نه جلو دختر خالم و دوستش

حالا بگه جلو دیگران، قهر کردن نداشت عزیزم، میومدی خونه اتمام حجت میکردی دیگه جلو دیگران حرفی نزنه، تو خونه وقت تنهایی بگه

قهر چند تا مشکل داره

شوهرتو عادت میدی بدون تو زندگی کردن و یاد بگیره

ازش بی‌خبری و ممکنه هرکاری کنه

اختیار خونه ات دستت نیست هرکی بیاد و بره

معلوم نیست کی بیان دنبالت

وجه ت تو فامیل خراب میشه 

هرکاری میخوای بکنی قبلش قشنگ به بعدش فکر کن عزیزم، کم تجربه و تازه ازدواج کرده ای با شتاب تصمیم نگیر

2706