2726
یعنی میگ‌ببخشید قبول نکنی دیگ نمیگه😂

نه مثلا میگه تا دوبار نازتو میکشم باید خوب شی

زیاد ناز کنم اعصابش خرد میشه عصبی میشه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر خودش مقصر باشه میاد بوسم‌میکنه و از دلم درمیاره ولی اگر من مقصر باشم اونم متقابلا قهر میکنه و تا من پاپیش نذارم آشتی نمیکنه. 

و تو چون مصرع شعری زیبا سطر برجسته ای از زندگی من هستی.

بستگی به این داره کی مقصر باشه

خودش مقصر باشه خیلی منت کشی میکنه

من مقصر باشم بی محلی میکنه تا من برم که تهش نمیرم بازم خودش میاد ولی دیر تر😐

دیشب جامو جدا کردم اومد گفت سرده بیا اونور بخواب من میام اینجا میخوابم😐🤣

یا غذا نمیخورم میاد به زور میگه بخور

2728
نه به شدت سرد اصلا براش مهم نیست قهر کنم اصلا تاحالا ناز شوهر ندیدم فقط وقتی خیانت کرد اونم به خاطر ...

برات سخت نیست که مثلاقهری یاناراحتی براش مهم نباشه؟ چطوری تحمل میکنی؟ یاواقعاچرا نازتونکشیده. بخداخیلی سخته

نازم میکنه سعی میکنه ازون حال و هوا در بیارتم قهر کنم ک واویلا خودشو میکشه ادم اصن خجالت میکشه ک قه ...

اینارو راست میگی یا میخوای دل مارو آب کنی؟     خدا واسط نگهش داره تو نظر کرده خدایی  

اینارو راست میگی یا میخوای دل مارو آب کنی؟       خدا واسط نگهش داره تو نظر کرده خدا ...

چرا دلتونو اب کنم الهی خدا برای همه ی اینجوری بزاره

من ک عاصی شدم از دستش😂

در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی♡
اینارو راست میگی یا میخوای دل مارو آب کنی؟       خدا واسط نگهش داره تو نظر کرده خدا ...

اینجوری خیلی خوبه خیلی اقاس ولی کافیه عصبی بشه ینی دلت میخواد بمیری فقط

در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی♡
2706